Шмоточницаца• 22 мая 2020
Где найти арендаторов без риелтора?
Девочки, где можно найти объявления от арендаторов с запросом о съеме квартиры?
Не очень хочу размещать свою квартиру н сайтах объявлений и не хочу чтобы люди переплачивали риэлторам
Шмоточницаца
• 22 мая 2020
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Думайте лише про свою вигоду, якщо для вас це бізнес.
Просто люди, що багато працюють та мають гарні ЗП, не мають багато часу, щоб вишукувати оголошення без посередників. Вони телефонують по тих оголошеннях, які відповідають їх вимогам до житла. Звісно, попадають на рієлторів, а ті вже, знаючи їх вимоги, шукають під них і пропонують.
А контингент, що шукає без посередників, може мати нестабільний дохід, малу ЗП. А як ви така жаліслива, то про це їм ще сама скажете, що вам так шкода їх грошей на рієлтора. А далі вам доведеться входити в їх положення, відтерміновувати оплату, терпіти котиків в квартирі, т.ін.
Звісно, це не аксіома, але певна тенденція є. В будь-якому випадку не треба дозволяти орендарям диктувати вам умови.
Спасибо. Прислушаюсь.
Обнемашечка• 22 мая 2020
Ответ дляКрем для арбуза
Без скандала не представляю как не пустить. И, если бы я пришла снимать квартиру с риэлтором, а хозяйка выглядела в моих глазах неадекватно и скандалила, то я бы сто раз подумала нужно ли у неё снимать.
Нормально, у меня написано, что я с посредниками не работаю.
Вы читали? Постойте за дверью. Вы клиент? Пройдите посмотреть.
Яжемать Мне можно• 27 мая 2020
От реелторов нет пользы никакой,они не отвечают ни за что,как только реелтор получает свои 50%,он забывает и об арендаторе и об арендодателе и никакой ответственности не несёт