26 мая 2020

дівчата бухгалтери є питання, але тільки до добрих

дівчата маю відкритий ФОП 2 група.
у мене торгівля на острівку в ТЦ.
тому переважно готівка , але є ще інтернет торгівля і тоді мені оплачують на карточку фіз особи.
але я маю рахунок ФОП, хочу щоб туди платили, я можу давати реквізити даного рахунку?

якщо так, то потім в книзі доходів і витрат просто писати суму готівки і безготівки за день разом?
чи потрібно ще потім якісь документи на готівковий рахунок, при річному звіті чи ще десь?
автор Сиамская сороконожка 26 мая 2020
чи просто сумувати все і в річний звіт нічого не треба з додаткових документів чи виписок?
дуже прошу пояснення, я лише початківець.

а може порадите якусь консалтингову фірму для консультації (платно) звичайно
Nata1956 26 мая 2020
https://journal.ostapp.com.ua/articles/post/vse-ch...
Читайте, все понятно для восприятия
Ух ты какая Я 26 мая 2020
А вид деятельности по фопу ’ Торговля в интернете ’ Открыт?
Hata_2010 26 мая 2020
за кожен день окремо, готівку та безгот. розрахунок. роз’яснення податкової
Редисочка 26 мая 2020
нал и безнал нужно писать отдельными строками и безнал вы пишите не в день сделки,а в день поступления денег на ваш счет(обычно это следующий банковский)
автор Сиамская сороконожка 26 мая 2020
Ответ дляУх ты какая Я
А вид деятельности по фопу ’ Торговля в интернете ’ Открыт?
так, звичайно, є КВЕД
автор Сиамская сороконожка 26 мая 2020
Ответ дляРедисочка
нал и безнал нужно писать отдельными строками и безнал вы пишите не в день сделки,а в день поступления денег на ваш счет(обычно это следующий банковский)
дякую.
автор Сиамская сороконожка 26 мая 2020
Ответ дляРедисочка
нал и безнал нужно писать отдельными строками и безнал вы пишите не в день сделки,а в день поступления денег на ваш счет(обычно это следующий банковский)
а потім в кінці місяця сумувати готівку і безготівку в одну суму?
мені в податковій казали писати в кінці місяця кожного сума за ....місяць. але тоді я уточняла лише готівку, бо безготівки не було
Редисочка 26 мая 2020
Ответ дляСиамская сороконожка
а потім в кінці місяця сумувати готівку і безготівку в одну суму?
мені в податковій казали писати в кінці місяця кожного сума за ....місяць. але тоді я уточняла лише готівку, бо безготівки не було
да,все одной суммой
Бегущаяпо 26 мая 2020
+
автор Сиамская сороконожка 26 мая 2020
Ответ дляРедисочка
да,все одной суммой
дуже дякую. можу чуть наглію, але ще може підкажете як правильно і де вести облік наявних товарів. у мене телефони нові та бу.
пишу просто в зошиті дату і суму, коли їх отримала. чи десь інакше?
Редисочка 26 мая 2020
Ответ дляСиамская сороконожка
дуже дякую. можу чуть наглію, але ще може підкажете як правильно і де вести облік наявних товарів. у мене телефони нові та бу.
пишу просто в зошиті дату і суму, коли їх отримала. чи десь інакше?
в 1с
автор Сиамская сороконожка 26 мая 2020
Ответ дляРедисочка
в 1с
а без того ніяк? не дружу з даною програмою . просто в зошиті не можна?
В каждой бочке... 26 мая 2020
Можно и просто в тетради. У кого вы берете эти телефоны?
автор Сиамская сороконожка 26 мая 2020
Ответ дляВ каждой бочке...
Можно и просто в тетради. У кого вы берете эти телефоны?
з америки, алое правда купую як фіз особа