Латвийские_Номера• вчера в 15:20
Ви подавали на повернення податку 18% за навчання дітей?
Чи ну їх нафіг?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так подавала
Ну їх в пень
Забризкана водою• вчера в 15:25
Я за старшого сина подавала. Якраз наприкінці лютого (після 20) подавала декларацію та бістро отримувала
Забризкана водою• вчера в 15:27
Ответ дляФлюорография гуся
У меня муж работал как фоп. Сказали, что нельзя
Він же на Єдиному податку напевно. Т.е. не платив саме ПДФО
Бочка порохУ• вчера в 15:32
Так, на магістратурі
Походили по податкових, не хотіли платить, додзвонитись нереально
руки_Крюги• вчера в 15:41
Там нічогр складного нема. Я вже 4-й рік так повертаю кошти. ФОП цього зробити не може. Якщо платник - не ФОП, тоді збираєте перелік документів. З ним ідете в податкову, де вам їхній фахівець допомагає подати декларацію про доходи за минулий рік. Після успішного подання залишаєте ваш пакет документів. На виплату дається 2 місяці, якщо все добре з документами. Якщо хочете, напишу, які документи потрібні.
Латвийские_Номера
• вчера в 15:43
Ответ дляруки_Крюги
Скажіть які будь ласка потрібні документи? Через електроний кабінет
руки_Крюги• вчера в 15:49
Ответ дляЛатвийские_Номера
Через електронний кабінет можна подати декларацію про доходи. Але мені простіше прийти, щоби їхній працівник сам усе зробив, бо там легко можна натупити.
Латвийские_Номера
• вчера в 15:47
Ответ дляруки_Крюги
А куда треба йти? В податкову?
руки_Крюги• вчера в 15:49
Ответ дляЛатвийские_Номера
Зверніть увагу, що в довідці про доходи обов´язково має бути окрема графа ’військовий збір’.
руки_Крюги• вчера в 15:51
Ответ дляЛатвийские_Номера
А куда треба йти? В податкову?
Так. Все одно ви несете пакет паперових документів.
Забризкана водою• вчера в 16:20
Ответ дляруки_Крюги
Можна через електроний кабінет все це подати. Цю довідку можна замовити там же в кабінеті. Я навіть не ходила никуди. Разом з декларацією подавала усі документі (прикреплювала файли со сканами документів).
Забризкана водою• вчера в 16:23
Запит на отримання відомостей про суми нарахованого доходу можна направити через Електронний кабінет
Забризкана водою• вчера в 16:29
Ответ дляЛатвийские_Номера
Скан копії:
Договір на навчання (він же оформлений на вас, не на дитину?)
Паспорт ваш
Паспорт дитини
Свідоцтво про народження (підтвердження кревності)
Копії квитанцій
Довідка про з/п
Паспорт ваш
Паспорт дитини
Копії квитанцій
Довідка про з/п
Небоброїдка• вчера в 17:59
Ответ дляруки_Крюги
А вот и нет. Я подавала абсолютно всё через кабинет, декларацию и все отсканированные документы. Ни разу никуда не ходила. Мне повезло, всё было правильно с первого раза и вернули деньги чётко через 2 месяца (в этом году ещё не подавала).
Небоброїдка• вчера в 18:03
Ответ дляруки_Крюги
А можно у Вас спросить? Я просто подавала впервые, а вот в следующий раз когда буду подавать декларацию- куда мне вписывать эту сумму, что вернули в прошлом году? И где взять о ней справку?
КвартираЧья• вчера в 18:18
Ответ дляФлюорография гуся
Фоп не платит ндфл
КвартираЧья• вчера в 18:19
Ответ дляруки_Крюги
Уже все давно можно подать через личный налоговый кабинет
КвартираЧья• вчера в 18:22
Ответ дляЛатвийские_Номера
КвартираЧья• вчера в 18:23
Ответ дляНебоброїдка
Это ваши деньги, а не доход
Эту сумму нигде не надо показывать
Небоброїдка• вчера в 18:27
Ответ дляКвартираЧья
Это ваши деньги, а не доход
Эту сумму нигде не надо показывать
Я работала в гос.структуре раньше, и вот все эти кэш-беки показывать надо было обязательно, об этом предупреждали все юристы и отдел по борьбе с коррупцией (это ведь тоже как бы ваши деньги). Поэтому и тут засомневалась...
руки_Крюги• вчера в 22:13
Ответ дляНебоброїдка
Для чого вам її кудись вписувати? Це не є ваш дохід, з якого ви платили податки.
руки_Крюги• вчера в 22:16
Ответ дляНебоброїдка
Супер! Не у всіх все одразу вийде і у виплаті можуть відмовити. А так на місці одразу перевіряють все, що ви подаєте. Можливо, якщо їхати далеко, то легше через електронний кабінет усе подати. Я працюю в 7 хв ходьби від податкової - мені простіше прийти
руки_Крюги• вчера в 22:19
Ответ дляНебоброїдка
Так, на декларацію це впливає, якщо ви подаєте її для нарахування якихось виплат, субсидій тощо. Але на повернення відсотків за навчання ні, якщо вам вистачає тих податків, які ви сплатили з зп. Тобто більше, ніж ви сплатили податків, вам грошей не повернуть.
Небоброїдка• вчера в 22:24
Ответ дляруки_Крюги
Да, я понимаю, что больше не вернут) Но прицепиться, мне кажется, могут, если что-то не указала... они же не заинтересованы в возврате денег
Небоброїдка• вчера в 22:26
Ответ дляруки_Крюги
Вам повезло, что рядом работаете. Действительно проще с инспектором заполнять. А так ехать чёрти куда, в очереди полдня сидеть..