Цикавенная• 25 ноября 2013
Дівчата з Луцька, які зараз ціни на дублянки на Варш. базарі?
Пьяная вишня• 25 ноября 2013
Ответ дляПрячусь от Всех
На базарі вже років 2 не була, аж самій цікаво
Минулого року в Юванті купила за 950 доларів. Гарна сучасна модель, класно сидить по фігурі, довжина трішки нижче коліна, на скошеному замку. Легесенька і тепла, задоволена була минулої зими. Міряла купу різних в районі 4,5-6 тис., але та яку придбала найкраще сіла.
Цикавенная
• 25 ноября 2013
Ответ дляПьяная вишня
а ви не в курсі чи ціни знижуються після Нового року?
Цикавенная
• 25 ноября 2013
Ответ дляПрячусь от Всех
чому? там такі класні речі, в нас в Рівному зовсім не такий вибір...
Пьяная вишня• 04 декабря 2013
Ответ дляЦикавенная
ні, я тепер у Львові живу...приїжаю раз в пів року...(