03 июня 2020

Пікантна ситуація під час онлайн заняття з учнем

Дівчата, що робити в тій ситуації, що сталася зі мною? Я репетитор з гарним досвідом роботи, але таке трапилася вперше: під час онлайн заняття учень, якого я готую до ЗНО, дістав член у збудженому стані та секунд 10 робив маніпуляції з ним. Я зробила вигляд, що не побачила, бо відверто кажучи, була в шоці від такої поведінки. Одразу скажу, що ніяких натяків сексуального характеру не було і бути не могло, завжди тільки робочі взаємовідносини. Цей хлопець - син моєї одногрупниці, єдиний син, у якому вона просто розчиняється та проявляє гіперопіку. До сьогоднішнього дня у мене було до нього позитивне ставлення (завжди вихований, чемний, звісно не завжди дисциплінований щодо домашнього завдання), але як тепер себе змусити себе з ним працювати? Я не уявляю, як мені сказати його мамі про цей казус і чи треба говорити взагалі? Чи забути та не зважати?
Коко На Страже 03 июня 2020
жирно
ещё троллите
Неугомонная 03 июня 2020
А почему вы ему ничего не сказали? Вы же взрослый человек, а перед вами ребенок. Что ж вы за преподаватель такой?
Фигура мечты 03 июня 2020
Так і сказати
МошеЙница 03 июня 2020
ОМГ, займіться сексом і відстаньте від дитини. А вобщє, тріль.
А Я Самая Самая 03 июня 2020
Отказываться от щанятий. Но если просто сказать? Не поверит. Вы лучше видео запишите и покажете маме только в том случае, если она вам не поверит.
Кокосиха 03 июня 2020
просто скажите парню, что если будет и дальше маструбировать на вас, то вам придется поднять стоимость занятий и обосновать его мама почему повышаете. Секс (даже виртуальный) - платно)
осень_осень_харашо 03 июня 2020
автор маминаБубочка 03 июня 2020
Ответ дляКоко На Страже
жирно
ещё троллите
На жаль, це реальна ситуація...
А Я Самая Самая 03 июня 2020
И девочки, не все бы молниеносно среагировали. У многих был бы шок. Это здесь все такие умные и боевые )
осень_осень_харашо 03 июня 2020
Автор, Вы не та учительница из Житомирской области?)))
автор маминаБубочка 03 июня 2020
Ответ дляМошеЙница
ОМГ, займіться сексом і відстаньте від дитини. А вобщє, тріль.
У мене є коханий чоловік і з цим у нас все в порядку!
Летчица 03 июня 2020
Надо было сказать, Саша твой член тебе сдать зно не поможет, так что прячь своё добро в штаны и учи формулы. Кстати, мои уроки все под запись, передай привет маме и помаши))
Верочка 100% 03 июня 2020
Ответ дляКоко На Страже
жирно
ещё троллите
Девчонки, после того как в первом классе у дочки- девочка -8 - ми лет мастурбировала за последней партой..
Да, на уроке, да учительница и не сразу поняла, поняв, в полуобмороке, 50 лет педстажа,
я УЖЕ могу поверить иавтору!
СпайдерВумен 03 июня 2020
Если вы не тролль, то на уроке Анг, яз в зуме, один ребенок выставил рисунок гениталий мужских . Так учитель на английском матюкался и сказал чтоб быстро убрали. Все быстро решили
elenafr 03 июня 2020
Включайте запись экрана во время занятий, есть такие программы
Чебуратор 03 июня 2020
Ответ дляКокосиха
просто скажите парню, что если будет и дальше маструбировать на вас, то вам придется поднять стоимость занятий и обосновать его мама почему повышаете. Секс (даже виртуальный) - платно)
МошеЙница 03 июня 2020
Ответ длямаминаБубочка
У мене є коханий чоловік і з цим у нас все в порядку!
Чому тоді так реагуєте на пеніс? Ви точно педагог?
Фигура мечты 03 июня 2020
Ответ дляСпайдерВумен
Если вы не тролль, то на уроке Анг, яз в зуме, один ребенок выставил рисунок гениталий мужских . Так учитель на английском матюкался и сказал чтоб быстро убрали. Все быстро решили
До чого тут « если ви не троль» і те що вчитель на ангоійському матюкався і що саме вирішили?
автор маминаБубочка 03 июня 2020
Ответ дляА Я Самая Самая
И девочки, не все бы молниеносно среагировали. У многих был бы шок. Это здесь все такие умные и боевые )
Ви праві, до того ж, у цій же кімнаті, але за іншим столом сиділа моя дитина і малювала. Мій спіч привернув би її увагу...
Диверсификация 03 июня 2020
Ответ длямаминаБубочка
На жаль, це реальна ситуація...
Как вы это увидели, он вниз камеру опустил?
Фигура мечты 03 июня 2020
Ответ дляМошеЙница
Чому тоді так реагуєте на пеніс? Ви точно педагог?
Ви адекватна? Якби ви сіли в таксі і перед вами таксист вивалив болт і почав дро...и ви б теж йому пило посміхались бо у вас є чоловік?
МощныйШива 03 июня 2020
Ответ дляМошеЙница
Чому тоді так реагуєте на пеніс? Ви точно педагог?
А во время урока, по-вашему, нормально членом размахивать?
автор маминаБубочка 03 июня 2020
Ответ дляelenafr
Включайте запись экрана во время занятий, есть такие программы
Дякую, вже думала про це.
А Я Самая Самая 03 июня 2020
Ответ дляМошеЙница
Чому тоді так реагуєте на пеніс? Ви точно педагог?
А вы точно дружите с головой? )
автор маминаБубочка 03 июня 2020
Ответ дляМошеЙница
Чому тоді так реагуєте на пеніс? Ви точно педагог?
А що на Вашу думку, я мала робити??? В долоні плескати? Чи похвалити? Чи принизити?
Дон Пэдро 03 июня 2020
ему 15 ?
Диверсификация 03 июня 2020
Ответ дляМошеЙница
Чому тоді так реагуєте на пеніс? Ви точно педагог?
Вы такое мелете, что поймут вас только такие же, как и вы))
соева-сысоева 03 июня 2020
1. Мождиво думав, що вам не видно буде...
2. Дістав вставши прям перед камерою покрутив, чи як?
3. Який вік ребе?
Не служанка 03 июня 2020
Да, автор, выдержки вам не занимать. У меня в голове крутится только одна мысль - идиотина выросла
МошеЙница 03 июня 2020
Ответ дляФигура мечты
Ви адекватна? Якби ви сіли в таксі і перед вами таксист вивалив болт і почав дро...и ви б теж йому пило посміхались бо у вас є чоловік?
Вполнє адекватна і в мене є язик, яким можна розмовляти. Я цим користуюсь.