Я_канеша_извиняюсь• 08 июня 2020

не можу пробачити чоловіку

його огидний вчинок по відношенні до мене, хочеться помститися його, але не маю можливості((( Подала б на розлучення, але постраждаю від цього тільки я. А ви любите свого чоловіка, ви щасливі з ним, чи ні?
Результат:
вже голосів: 178
76 (42.7%) результ
35 (19.66%) Все як у казці,у нас любов
35 (19.66%) Дратує мене постійно
15 (8.43%) терплю бо люблю
9 (5.06%) зраджую йому, так йому і треба
8 (4.49%) ненавиджу його сволоту
РозаФиалковна• 08 июня 2020
Дети есть, квартира чья?

Таракашечка• 08 июня 2020
у вас странные варианты ответа, думаю большинство выберет ’результат’)
Чумачечая_• 08 июня 2020
Не один пункт не подошел. Нажала результат. У нас не, как в сказке. Но пока такого не было, за что бы не смогла простить. Всякое было. Но измен, оскорблений, унижений не было. А так же не пьет, не бьет, и не курит))) Но это не значит, что мы счастливы абсолютно, как идиоты) Бывает и я его огорчу, бывает и он меня. Ссоримся, но миримся максимум на следующий день. Сейчас ссор меньше, мы уже давно вместе 26 лет. Первых 5 лет их вообще не было. А вот в середине, период был непонимания и обид с обеих сторон.
Но любим и уважаем друг друга. Желание развода не возникало. У меня точно)).
КаРаКаТиЦа• 08 июня 2020
Ответ дляТаракашечка
Я просто не стала голосоватьн
РозаФиалковна• 08 июня 2020
Мы друг друга терпим. У нас полная идиллия.💞
Чумачечая_• 08 июня 2020
Девочки, я вижу там ошибки свои)) Мне стыдно, капец. Особенно ’не один’. Не критикуйте)))
Чумачечая_• 08 июня 2020
Автор, пишите вашу история. Мы вас с мужем разберем по полочкам, ночью уже помиритесь)) Или начнется новый виток жизни.
Интеллектуальные оладьи• 08 июня 2020
Не може бути як у казці бо кожна людина має свій характер,і життя це не завжди казка,але є любов,взаємоповага,бувало всяке і сварились звичайно але без таких конкретних образ які не можна пробачити
Зам Ам• 08 июня 2020
Розказуйте, що він такого страшного зробив? Чому від розлучення ви постраждаєте?

Лепешечка• 08 июня 2020
мой когда ушел к даме,я тоже побоялась разводиться.думала она все к рукам приберет.из за детей не хотела.но когда прочитала их переписку-пулей полетела и подала на развод.
сгорел сарай гори и хата..не могу.так унизительно.не могу быть его женой.даже юридически
автор Я_канеша_извиняюсь • 08 июня 2020
Ответ дляЧумачечая_
поки я весь день сиділа вдома з трьома дітьми, він сидів в кума і грався з його дітьми. Нам навіть не подзвонив і не взяв з собою. Хоч пішов в магазин по спеції. Пішов в 10 , прийшов щойно, зараз жарить шашлик сука( і робить вигляд що все ок. Заздрю тим жінкам , які разом з чоловіком всюди, мій тільки б утекти від нас
Послушная• 08 июня 2020
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
З ким він той шашлик жарить?
автор Я_канеша_извиняюсь • 08 июня 2020
Ответ дляПослушная
З ким він той шашлик жарить?
з дітьми.
Таракашечка• 08 июня 2020
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
вот это его ’огыдный вчынок’?
РозаФиалковна• 08 июня 2020
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
У нього нормальне бажання відпочити від дітей. І ви відпочивайте іноді, збігайте куди-небудь. Перезавантаження дуже потрібне.
Ухахайкина• 08 июня 2020
Гормоны проверьте,а то вас несёт не туда))
Неваляшкина• 08 июня 2020
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
И это всё?)))
Расслабьтесь.. Сменил обстановку на один вечер. 3+3 ребенка еще тот отдых.
Белый Лосик• 08 июня 2020
Автор ,мій чоловік схожий на вашого, як піде на 10хв ,так і на пів дня пропав.То ,,друзями´´ допомагав, то татові ,то ще щось...мені також здається ,що всі в нього на першому місці , тільки не ми.Але....мій чоловік ні разу не обізвав, не підняв руки всі гроші несе додому і якщо я не почну закатувати істерики ,все буде так як потрібно мені...Так іноді дуже хочеться почувати себе самою ,самою... Але з іншого боку є такі ,що тут каже гарні слова ,а через годину до обізве.....так що треба якось миритися , тим паче у вас троє дітей
автор Я_канеша_извиняюсь • 08 июня 2020
Ответ дляБелый Лосик
мене це страшно дратує, мій пропадає так часто, я є бачу як в інших сім´ях, навіть в магазин разом ходять, а тут(

Наездница• 08 июня 2020
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Если такой плохой, троих детей ветром надуло? Или просил умолял родить? Боже, что не тема муж придурок, но у нас трое детей. Автор рожайте четвертого. Он вообще сбежит.
автор Я_канеша_извиняюсь • 08 июня 2020
Ответ дляНаездница
одна дитина моя, двоє-двійня , спільні. Вітром не надуло