Попипиповна• 11 июня 2020
Дівчатка, надзвичайно складний період життя, допоможіть хто вміє... поворожіть..
Дівчатка, допоможіть визначитися з подальшим життям. Дуже важко, складно зробити вірний крок. Переїхали з сім‘єю 5 років тому далеко від свого міста, дитина звикла до школи, чоловік вклав всі кошти в бізнес до знайомого, наразі та людина хоче нас кинути, всі наші кошти там, дома ні копійки..... батько хворий на рак, чуже місто, дитина тут має друзів, перехідний вік, ми з чоловіком сваримося.... хто може подивитися як далі бути.
Chri$tinka• 11 июня 2020
Іти до церкви, знайти духівника, який підтримає вас конкретними порадами. Не ворожити НІКОЛИ! Інакше наберетесь іще проблем.
Первая леди колхоза• 11 июня 2020
Ответ дляChri$tinka
А чем помогут люди с бородами?
Попипиповна
• 11 июня 2020
Ответ дляChri$tinka
До церкви ходжу, і завтра зайду. Але так тяжко на душі, налагоджене життя тут, вкладені всі кошти сім‘ї, навіть немає куди вертатися, все спочатку не уявляю як??? Багато років чоловік працював з тою людиною с вона хоче його кинути. За чоловіка хвилююся дуже, не дай Бог інсульт.
Chri$tinka• 11 июня 2020
Ответ дляПервая леди колхоза
А чем помогут люди с бородами?
Не знаю, кто такие люди с бородами. А священник-духовник помогает.
Тра Ля Ля• 11 июня 2020
Ответ дляChri$tinka
Поддержу . Пройдите в храм ,помолитесь . Попросите Бога , чтобы он Вам помог. И дал мысль,как вам быть,что делать правильно
ШобВам_КакНам• 11 июня 2020
Що вам ворожіння то поможе.
Вам треба прийняти ситуацію, і прожити її.
Прийняти рішення.
Якісь є документи що ви вклались?
Прийняти рішення.
Якісь є документи що ви вклались?
Задолбулька• 11 июня 2020
Ответ дляПервая леди колхоза
А чем помогут люди с бородами?
Ничем, так же как и во рожки!
Задолбулька• 11 июня 2020
Ответ дляПопипиповна
Выбачте, автор.
Але вiдвiдування церкви нiяк не вяжется з ворожками.
Я не Тролль• 11 июня 2020
Ответ дляПопипиповна
Якщо потрібно дам дані свої і чоловіка.
не грешите
Исход (22:18): ’Ворожеи не оставляй в живых’.
Chri$tinka• 11 июня 2020
Ответ дляПопипиповна
Якщо людина надумала кинути, вона кине на гроші. У ваших силах підтримати чоловіка. Як ви правильно написали, аби не будо інсульта. А інсульт К чоловіка не через Астра неї кошти, а ще й почуття провини, що підвів сім’ю. Гроші, як би це не здавалося важко зараз, не найбільша втрата. Яка може бути. Йти до священника, виговоритися, попросити молитовне правило. У вас з’являться сили на себе і щоб чоловіка підтримати. Говорю не голослівні. Проходили через таке подібне. Пережили. Головне - не загнати чоловіка в могилу. Паралельно шукаєте юриста і розробляєте план. Краще заплати йому гроші за юридичну підтримку, ніж за нерви та розпрощатися з майном. І ніколи, чуєте, ніколи не ворожіть. Без цього не було б багато лиха в вашому житті.
Ламзак_сдутый• 11 июня 2020
Вы прикалываетесь??? Только вам решать, как поступать. Откуда кто то может знать, что дальше будет?
Кинет вас ваш знакомый. Дальнейшее развитие событий зависит от вас.
Что за идиотская привычка перекладывать ответственность за принятие решений на посторонних людей.
Попипиповна
• 11 июня 2020
Ответ дляЛамзак_сдутый
Ви прямо по темі відповіли, що б я без Ваших порад робила.
Попипиповна
• 11 июня 2020
Ответ дляАкукарача
Залишайтеся. Все налагодиться.
Ви ніби й самі це відчуваєте.
Відчуваю це так як хочу цього. Ми вже проходили два схожих періода в житті, думали що тепер лише стабільність буде.
Попипиповна
• 11 июня 2020
Ответ дляАкукарача
Залишайтеся. Все налагодиться.
Ви ніби й самі це відчуваєте.
Дякую.
Акукарача• 11 июня 2020
Ответ дляПопипиповна
Ви на рівні підсвідомості розумієте, як буде краще. І це відчуття найбільш правильне.