ЧукИГеки• 14 июня 2020
Солнцезащитный крем для лица
Посоветуйте пожалуйста солнцезащитный крем spf 50, чтобы не был камедогенным и не забивал поры, в общем для проблемной кожи) спасибо 🙏🙏
Спасатель Малибу• 14 июня 2020
Доброго дня. Хочу залишити відгук про сонцезахисний, зволожуючий крем SR COSMETICS Thanaka Healing Moisturizer SPF 50. Шкіра в мене шкіра комбі, не любить важких структур і сонцезахисний крем підібрати важко. Плюс часто вони залишають білі сліди на обличчі😂. Це крем супер. При високому рівні спф 50, наноситься легко, впитується швидко, добре зволожує і доглядає. Має приємний легкий цитрусових аромат. Беріть, кому важко знайти ідеальний спф👍. Не пошкодуєте!
Нашла для себя в группе косметики отзыв
Каменная Фрося• 14 июня 2020
Eucerin у меня в этом году
я очень довольна. на море ни разу не сгорело лицо