А Я Самая Самая• 26 ноября 2013

а ви даєте своїм діти пити перепелині яйця?

Результат:
вже голосів: 69
44 (63.77%) не даю
16 (23.19%) даю
9 (13.04%) перший раз про це чую
я Кукарача• 26 ноября 2013
я сама брезгую, не даю. только готовлю.
Любавишна• 26 ноября 2013
нет. мы их варим или в омлете. страшновато как-то.
АнтиТанкист• 26 ноября 2013
Если вы про сырые - то они также переносят сальмонеллу, как и куриные.
автор А Я Самая Самая • 26 ноября 2013
Загальновідомо, що спектор захворювань, при яких яйця перепелині необхідні, надзвичайно великий. Це захворювання шлунково-кишкового тракту, виразки дванадцятипалої кишки, шлунка, різні гастрити, анемія, недокрів´я. Перепелині яйця, при вживанні в їжу, нормалізують тиск, сприяють виведенню з організму людини радіоактивних речовин, значно підвищують стійкість організму шкідливим випромінюванням. Їх вітамінний склад помітно покращує стан людини при бронхіальній астмі, хронічній пневмонії. Захворювання нервової системи лікують вживанням перепелиних яєць, також необхідне застосування цього продукту при туберкульозній інтоксикації. Вони містять у своєму складі все, що є противоалергенні властивістю, піднімають імунітет, особливо в вірусний період. Хвороби очей лікуються лікарськими препаратами, основою яких є перепелине яйце.
ИМХОля• 26 ноября 2013
говорят они повышают иммунитет, полезны очень при различных аллергический проявлениях. Нам аллерголог посоветовал.
Секс-Бомба• 26 ноября 2013
Ну правильно, сейчас многие напишут эту утку про то, что перепела не болеют сальмонолезом. Но они болеют, и в перепелиных яйцах тоже может быть сальмонелла!!!
автор А Я Самая Самая • 26 ноября 2013
ми самі вирощуємо перепілок, варю дитині супи, їсть відварне перепелине мясо. Багато лікарів розповідали про користь перепелиних яєць, я прочитала багато інформаї про це і теж вирішила давати.
Тема ця про всякий випадок, може комусь допоможе.
автор А Я Самая Самая • 26 ноября 2013
Ответ дляИМХОля
+1000
у нас алергія, алергічний кашель вже більше місяця. Тому і пємо.
ИМХОля• 26 ноября 2013
Ответ дляСекс-Бомба
сотни раз слышала, что они не болеют сальмонеллой
Жаклин• 26 ноября 2013
Ответ дляАнтиТанкист
Нет сальмонелу перепелиные не переносят.
taevka• 26 ноября 2013
У меня они всегда в холодильнике, малая выбивает их в рюмочку, солит, выпивает и закусывает кусочком украинского хлебушка)
Секс-Бомба• 26 ноября 2013
Ответ дляЖаклин
Ну откуда такая информация. Это миф. Перепела так же болеют сальмонеллёзом, как и курицы
Секс-Бомба• 26 ноября 2013
Ответ дляИМХОля
а вместо того, чтобы слушать, сами почитайте
автор А Я Самая Самая • 26 ноября 2013
Ответ дляСекс-Бомба
Перепелині яйця мають високу стерильністю, з цієї причини їх можна вживати навіть маленьким дітям — у день по одному чи два яйця. Дитина, що вживає в їжу по два яйця в день розвивається швидше, рідше хворіє, краще запам’ятовує інформацію. Існують наступні норми споживання перепелиних яєць для дітей. Від одного року до трьох слід давати дитині одне-два яйця в день, від трьох до десяти — 3 яйця, від десяти років до вісімнадцяти дитині слід споживати близько чотирьох яєць на день.
Багато лікарів вважають, що найбільшу користь приносять сирі перепелині яйця. Їх споживають за півгодини перед їжею і запивають соком або водою. Такий прийом триває протягом трьох — чотирьох місяців. Але про те, чи слід взагалі приймати сирі яйця, тим більше дітям, існує безліч суперечок. Вважається, що перепілки не хворіють на сальмонельоз. Причина в тому, що їх температура тіла вища, ніж у курки, і сальмонела просто не виживає в такому середовищі. Але в даний час все-таки були зафіксовані випадки зараження. Тому багато педіатри не рекомендують годувати дітей сирими перепелиними яйцями.
автор А Я Самая Самая • 26 ноября 2013
на рахунок сальмонели - то я перечитала дуже багато інформації і ніде в інтернеті такого не зустріла.
Другий фактор - ми не тільки самі вживаємо яйця, а всім сусідам і родичам роздаємо, вона всі дають діткам і поки чую тільки про користь.
Секс-Бомба• 26 ноября 2013
Ответ дляА Я Самая Самая
Откуда у них высокая стерильность? Из-за того, что нормальная температура перепелов 42 градуса и пошел миф, что они не болеют, якобы организм сам побеждает. Но это не более чем маркетинговый ход. Так как сальмонелла нормально переносит температуру до 60 градусов
автор А Я Самая Самая • 26 ноября 2013
Ответ дляСекс-Бомба
не маю наміру з вами спорити і щось доказувати.
Секс-Бомба• 26 ноября 2013
Ответ дляА Я Самая Самая
плохо искали информацию значит
Секс-Бомба• 26 ноября 2013
Ответ дляА Я Самая Самая
хорошая позиция Со мной спорить не надо, лучше с научными данными поспорьте
Секс-Бомба• 26 ноября 2013
http://fermer.ru/sovet/ptitsevodstvo/18414
Anastezy• 26 ноября 2013
У меня оба ребенка - 3 и 5 лет - любят сырые перепелиные яйца, даю по 2-3 яйца в день.
Слоник-тоник• 26 ноября 2013
Ответ дляСекс-Бомба
Вы совершенно не правы
Слоник-тоник• 26 ноября 2013
Ответ дляА Я Самая Самая
Согласна с Вами на все 100 %.Мой педиатр при прикорме всегда рекомендует в суп или пюре добавлять сырое перепелиное яйцо
Секс-Бомба• 26 ноября 2013
Ответ дляСлоник-тоник
Вы совершенно не правы
Правда? Я вверху уже кидала ссылку
Секс-Бомба• 26 ноября 2013
Ответ дляСлоник-тоник
Значит вашему педиатру стоит еще раз прослушать курс инфекционных болезней
автор А Я Самая Самая • 26 ноября 2013
Ответ дляСекс-Бомба
я так розумію ви одна так вважаєте и ссилаєтест лиш на 1 статтю, а на все інше ні.
Секс-Бомба• 26 ноября 2013
Ответ дляА Я Самая Самая
так считают врачи инфекционисты. Статей могу с десяток кинуть, их в интернете полно. Только зачем? Тому, кто хочет получить информацию гугл в помощь
Секс-Бомба• 26 ноября 2013
кстати 62% опрошенных тоже предпочитают не давать
vikusya2012• 26 ноября 2013
Пьем всей семьей перепелиные яйца, и детки тоже в любом виде, но в сыром натощак обязательно. Я ими и куриные заменяю, куриные очень редко берем, когда в салаты на праздники или еще куда- то нужно, где расход. Но мы их сами выращиваем.Поэтому не страшно.
Слоник-тоник• 26 ноября 2013
Ответ дляСекс-Бомба
Ну не смешите пжс