Редисочка• 02 июля 2020

Посередники з групою в Вайбері

Сумніваюся,що хтось відповість по темі,але спробую запитати, "попьітка не пьітка". Де можна брати анонси на закордонні сайти для власної групи? Може є такі чати,платні чи безплатні? Бракує часу,щоб кидати самій
мадамГрицацуева• 02 июля 2020
сайт шу

автор Редисочка • 02 июля 2020
Ответ длямадамГрицацуева
сайт шу
Дякую,гляну
Файна_зупка• 02 июля 2020
Находки
автор Редисочка • 02 июля 2020
Ответ дляФайна_зупка
Находки
Находки маю,але там трохи не те,що треба,там більше в загальному скидають,а не детально на кожен сайт
Хи хи, ну ну• 02 июля 2020
есть, откройтесь, напишу в личку
автор Амазонка-3bef • 02 июля 2020
Ответ дляХи хи, ну ну
есть, откройтесь, напишу в личку
A_I_G• 03 июля 2020
посмотрите https://www.shopanons.info/
A_I_G• 03 июля 2020
напишите в личку, дам группу для вайбера
автор Редисочка • 03 июля 2020
Ответ дляA_I_G
посмотрите https://www.shopanons.info/
Дякую

Доставка из США и Европы• 03 июля 2020
Есть очень хорошие анонсы и для вайбера и для телеграма и даже сокращенный вид, кто не хочет засорять ленту, а еще формат для форумов - напишите в личку, дам контакт