06 июля 2020

Не можу змиритись з тим, що хлопець мав стосунки із розпусною жінкою

Три роки жив із жінкою, вона вмовляла його на всіляку розпусту - оргії із сексом утрьох, якісь лесбійські ігри у нього на очах, потім вона підсунула йому свою куму, щоб вони на її очах сексом займалися, у Турції вмовила його утрьох з якимось турком.
Цей хлопець досить порядний, цікава та розумна людина людина, по ньому видно, що сам би він не ініціював цю розпусту.
Не можу з цим змиритися, що він вляпався в такий бруд. Він каже що минуле не липне до людини, що я маю заспокоїтися.
Дівчата, як вгамувати свої емоції?
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 503
268 (53.28%) Забути і спілкуватися з ним
120 (23.86%) Кидати його
115 (22.86%) Дивитися
Дама_из_рекламы 06 июля 2020
Автор, так шо за кино обсуждали, что такая тема всплыла?
Разачаровусь_очень_быстро 06 июля 2020
Ответ дляБлoшка-матрешка
Такой порядочный, что три года терпел разврат и принимал участие
З язика зняли)))))
Болтушка Му 06 июля 2020
Ответ дляБлoшка-матрешка
Брешет... Он с турком, а женщина смотрела
брехло хлопець.

не дарма ото люди кадуть:
молчи за умного содешь.

мовчав би порядниц хлопець про турка, то автор від нас правди за нього і не знала би по цей момент
Муркамурковна 06 июля 2020
Ответ дляФорточка с диоптриями
Братство народов, так сказать.

Турция-Украина.Приключения гомоамбассадора
еднаніє
Дама_из_рекламы 06 июля 2020
Ответ дляРазачаровусь_очень_быстро
Порядний хлопець а що ж він, такий порядний, розпускався три роки?
Розпускався як квиточка
рукиЖимолости 06 июля 2020
Ответ дляКапризуля
Воно випадково з´ясувалося. Згадували кіно і там були такі сцени, і в обговоренні всплило, що у нього було таке ж. Слово за слово - і обросло подробицями.
это не было ’выпадково’
автор Капризуля 06 июля 2020
Ответ дляВся такая растыкая
Боже, Автор, Вы или троль или совсем глупенькая и наивная....
Во-первых, не хотел бы - не рассказывал. Что значит само всплыло? Ок, всплыло, рассказывать Вам зачем? Не спрашивали себя? Вы же не сможете это уже никогда разслышать.
Во- вторых - если Вы совсем других ’нравов’, то у Вас с ним и не получится ничего, он же разное видел и пробовал, а тут Вы даже от мысли падаете в обморок.
Він сказав, що настільки мені довіряє, що відкрився мені, а я йому мозок виїдаю з його слів
Разачаровусь_очень_быстро 06 июля 2020
Ответ дляБолтушка Му
і головне, все Вам розказав...

чого було питати його?
хвалився)) а автор не так зреагувала, то тепер приходиться ліпити з себе жертву)))
Болтушка Му 06 июля 2020
Ответ дляМуркамурковна
ага, значіть куколд ваш
так і запишим
нєєє, то якби плрядний хлопець дивився як жінка з турком, то куколд наче
Разачаровусь_очень_быстро 06 июля 2020
Ответ дляКапризуля
Ні, каже, що все це мало місце в останній рік стосунків, коли їх почуття почали вщухати і вона шукала способи повернути пристрасть
а ще що він Вам каже, пардон, вішає на вуха?
автор Капризуля 06 июля 2020
Ответ дляДоль Чекомбана
Триль
В якій частині троль, скажіть будь ласка?
Дама_из_рекламы 06 июля 2020
Ответ дляМуркамурковна
еднаніє
Пролетарии всех стран, сношайтесь !
Не буду 06 июля 2020
Ответ дляБлoшка-матрешка
Розпускався як квиточка
Квиточку свою на флаг уже пустил порядний хлопець
Муркамурковна 06 июля 2020
Ответ дляКапризуля
Він сказав, що настільки мені довіряє, що відкрився мені, а я йому мозок виїдаю з його слів
краще б ви... ли його нормально
він це має на увазі
Муркамурковна 06 июля 2020
Ответ дляБолтушка Му
нєєє, то якби плрядний хлопець дивився як жінка з турком, то куколд наче
так наче так і було
турок з жінкою, а святий дивився
Дама_из_рекламы 06 июля 2020
Ответ дляМуркамурковна
краще б ви... ли його нормально
він це має на увазі
автор Капризуля 06 июля 2020
Ответ дляВся такая растыкая
Боже, Автор, Вы или троль или совсем глупенькая и наивная....
Во-первых, не хотел бы - не рассказывал. Что значит само всплыло? Ок, всплыло, рассказывать Вам зачем? Не спрашивали себя? Вы же не сможете это уже никогда разслышать.
Во- вторых - если Вы совсем других ’нравов’, то у Вас с ним и не получится ничего, он же разное видел и пробовал, а тут Вы даже от мысли падаете в обморок.
Він знав, що я тривалий час ходила до церкви (не буду казати якої)
Разачаровусь_очень_быстро 06 июля 2020
Ответ дляДама с собачкой
А почему ваш бубенчик так легко согласился на блуд?)))
А он нечаянно, шо Вам неясно? Автор уже возомнила себя спасительницей, а Вы тут неВдобные вопросы задаете, сомнения сеете
Мотылек 06 июля 2020
Ответ дляКапризуля
Ні, каже, що все це мало місце в останній рік стосунків, коли їх почуття почали вщухати і вона шукала способи повернути пристрасть
И год бедный сопротивлялся
Доль Чекомбана 06 июля 2020
Ответ дляКапризуля
В якій частині троль, скажіть будь ласка?
во всех написанных
прямо таки эрорассказ.
перестарались))
Дама_из_рекламы 06 июля 2020
Ответ дляМуркамурковна
так наче так і було
турок з жінкою, а святий дивився
Може, святий свичку держав?
Разачаровусь_очень_быстро 06 июля 2020
Ответ дляКапризуля
Він сам мені розповів, я не розпитувала, само всплило
от 2само всплило2 - саме вірне визначення ’пуп’янку’, що розпустився
автор Капризуля 06 июля 2020
Ответ дляМуркамурковна
ви розтроїлись? дуже?
Я розумію, що багатьом тут смішно, але мені чогось і гидко, і боляче на серці.
Не буду 06 июля 2020
Ответ дляКапризуля
Він знав, що я тривалий час ходила до церкви (не буду казати якої)
А, ясно. У него фантазия значит давняя , монашку соблазнить и повернуть на путь греха .
Точно. Есть такой бзик у некоторых
Муркамурковна 06 июля 2020
Ответ дляКапризуля
Він знав, що я тривалий час ходила до церкви (не буду казати якої)
значіть то ваш хрест, нести бремя спасітельніци для святої людини, яку три роки держала в сексуальному рабстві товста вчителька младших класів
мужайтесь, вам це знадобиться
Дежурняшная 06 июля 2020
Ответ дляКапризуля
Але дивно те, що та жінка досить товста і не стидалася вести таке статеве життя жваве.
Крім того, вона вчитель молодших класів - ото для мене шок взагалі.
Автор,вы или троль или очень недалекая. Уходите от парня. Он не может с вами долго. Если бы ему не нравилось,то он бы не терпел. А вы себе сами врёте,что он терпел из последних сил и его заставили. Ваш ушел это секс гостю в темноте под одеялом в одной позе. И вы имеете на это право.
Болтушка Му 06 июля 2020
Ответ дляМуркамурковна
еднаніє
та то лиш культурне розширення кругозору, не більше.
тут навіть не розпуста, якщо турок дивився, просто натур.кіно, в Голандіі ж такі театри: платиш і дивишся, вже така культура бач до турків дійшла, от і цікаво :за сеанс хто платив та скільки
Разачаровусь_очень_быстро 06 июля 2020
Ответ дляКаравай-каравай
Зате нагулявся, зараз може готовий бути пристойним сім´янином і не скучно буде з ним якщо що))
ага, або нафантазував)))
Муркамурковна 06 июля 2020
Ответ дляБлoшка-матрешка
Може, святий свичку держав?
я думаю шо направляв і управляв
Разачаровусь_очень_быстро 06 июля 2020
Ответ дляФорточка с диоптриями
Будет что рассказать за семейным праздничным столом
І дітям