Дон Пэдро• 09 июля 2020

Рішення ОСББ про підняття кварплати, скільки відсотків має бути за?

Одні За, другі мовчать, і знову одні будуть платити, а у других борги....я там не живу, але оплачую.. Скільки % голосів треба , щоб прийняти рішення?
УжеВотДа• 09 июля 2020
50+1

Колдунья-вещунья• 09 июля 2020
Устав есть?
А_я_ЛОЖУ!• 09 июля 2020
Читайте Устав, странный вопрос
Бла бла бла• 09 июля 2020
Устав.
Обычно достаточно простого большинства
Акуна_Матата• 09 июля 2020
больше половины присутствующих на собрании
Для драки• 09 июля 2020
По нашему уставу - 75% владельцев квартир
Для драки• 09 июля 2020
Ответ дляБла бла бла
Устав.
Обычно достаточно простого большинства
Такой вопрос большинством не решается.

Щас ухожу• 09 июля 2020
Выбрали ,теперь еб.ь.
автор Дон Пэдро • 09 июля 2020
Ответ дляКолдунья-вещунья
Устав есть?
Не читала, ми ще там не живемо, буду питати
автор Дон Пэдро • 09 июля 2020
Ответ дляАкуна_Матата
Щось не так, квартир 14, присутні 5 представників, рішення прийняте 5
Акуна_Матата• 09 июля 2020
Ответ дляДон Пэдро
у нас именно так
Бла бла бла• 09 июля 2020
Ответ дляДон Пэдро
Представляет каждый сам себя?
У нас на даче не могли собрать кворум, никто не приходил просто, соответственно, не могли решить ни один вопрос.
Потому решили выдвигать по 1 представителю на 10 членов кооператива, все подписывали документы.
То есть членов всего почти 200, но решения принимаются десятком представителей.
автор Дон Пэдро • 09 июля 2020
Ответ дляБла бла бла
Представляет каждый сам себя?
интересненько
Шиворот Навыворот• 10 июля 2020
Ответ дляДон Пэдро
Ой...у нас таке саме,ОСББ 5 років, на збори ходить 10 чоловік, 10 з яких голова,його жінка ( голосує зразу 2 руками),секретар ,4 члена, ревізор, юрист, я і ще 2 . Ніколи нічого не можна дізнатись, звіт написаний на колін і роздається кусками. Суть зборів - підняти тариф, їх зарплату, далі листки вручаються консьєржкам і тариф піднімають заднім числом...хто там шо підписує...хз...на всі мої оф.звернення мене шлють лісом, а, ще консьєржка кривиться і не відкрива мені двері
Шиворот Навыворот• 10 июля 2020
По суті закон про ОСББ це така фігня, держава з себе зняла всі зобов´язання, всі звернення форвардято до голови осбб ( чит.сраки). Повне самоуправство в відписка: збирайте збори і переобирайте голову