Дон Пэдро• 09 июля 2020
Рішення ОСББ про підняття кварплати, скільки відсотків має бути за?
Одні За, другі мовчать, і знову одні будуть платити, а у других борги....я там не живу, але оплачую.. Скільки % голосів треба , щоб прийняти рішення?
Для драки• 09 июля 2020
Ответ дляБла бла бла
Устав.
Обычно достаточно простого большинства
Такой вопрос большинством не решается.
Дон Пэдро
• 09 июля 2020
Ответ дляКолдунья-вещунья
Устав есть?
Не читала, ми ще там не живемо, буду питати
Дон Пэдро
• 09 июля 2020
Ответ дляАкуна_Матата
больше половины присутствующих на собрании
Щось не так, квартир 14, присутні 5 представників, рішення прийняте 5
Акуна_Матата• 09 июля 2020
Ответ дляДон Пэдро
у нас именно так
Бла бла бла• 09 июля 2020
Ответ дляДон Пэдро
Представляет каждый сам себя?
У нас на даче не могли собрать кворум, никто не приходил просто, соответственно, не могли решить ни один вопрос.
Потому решили выдвигать по 1 представителю на 10 членов кооператива, все подписывали документы.
То есть членов всего почти 200, но решения принимаются десятком представителей.
Дон Пэдро
• 09 июля 2020
Ответ дляБла бла бла
Представляет каждый сам себя?
интересненько
Шиворот Навыворот• 10 июля 2020
Ответ дляДон Пэдро
Ой...у нас таке саме,ОСББ 5 років, на збори ходить 10 чоловік, 10 з яких голова,його жінка ( голосує зразу 2 руками),секретар ,4 члена, ревізор, юрист, я і ще 2 . Ніколи нічого не можна дізнатись, звіт написаний на колін і роздається кусками. Суть зборів - підняти тариф, їх зарплату, далі листки вручаються консьєржкам і тариф піднімають заднім числом...хто там шо підписує...хз...на всі мої оф.звернення мене шлють лісом, а, ще консьєржка кривиться і не відкрива мені двері
Шиворот Навыворот• 10 июля 2020
По суті закон про ОСББ це така фігня, держава з себе зняла всі зобов´язання, всі звернення форвардято до голови осбб ( чит.сраки). Повне самоуправство в відписка: збирайте збори і переобирайте голову