Ms. Iphone• 02 августа 2020
Де замовити носки для чоловіка?
Ms. Iphone
• 02 августа 2020
Ответ дляАноним-ка
а что он сам себе их не может купить?
Якщо б міг, то я б тут не писала. І уважно читайте питання. І не пишіть відповіді не по темі.
Ксерокопия ночи• 02 августа 2020
Какие носки? Обычные или модные с ярким принтом? Если второе то например
Очень добрый аноним• 02 августа 2020
На Джордж дешеві,але скручуються, на Лідл трошки дорожче,але якісніші.На Маталані замовила,то прийшли грубі,махрові,хоча в описі ніде не було написано
Брыкалка• 02 августа 2020
Ответ дляАноним-ка
а что он сам себе их не может купить?
Так я тоже мужу носки покупаю.А что не так?Нельзя?
Или по правилам Советчицы обслуживать матню или штаны ни-ни.
Ms. Iphone
• 02 августа 2020
Ответ дляОчень добрый аноним
А можна силки? Будь ласка
ЛюблюДевчонок• 02 августа 2020
HM классные носки, не растягиваются, не протираются так быстро как наши житомирские. И цена хорошая.
Бабка в тапках• 02 августа 2020
Ответ дляMs. Iphone
А можна силки? Будь ласка
Я беру здесь на киде монтерекс бамбуковые. очень классные .долго носятся, и удобные
Бандитка Сью• 02 августа 2020
Якщо ви в Києві, то в Ашані брала Легку Ходу 95% хлопку, порядку 35грн. Дуже непогані, після прання не перетворюються на ганчірку. Досить важко зараз знайти хороші носки.
Аноним-ка• 02 августа 2020
Ответ дляБандитка Сью
может все-таки, шкарпетки? может поэтому их долго ищите, они ведь иначе на полках написаны

Бандитка Сью• 02 августа 2020
Ну куди ж без тебе, самої розумної
Навчіться читати, я не шукаю носки, їх шукає автор. А якщо так ратуєте за чистоту української мови, то почніть спочатку хоча б писати нею. А поки що - це пук у калюжу.
Очень добрый аноним• 02 августа 2020
Ответ дляАноним-ка

Живу в Західній Україні,говорю українською, але носки в нас ніхто не називає шкарпетками,це більш літературне слово,на мою думку
Очень добрый аноним• 02 августа 2020
Якщо треба - звертайтеся, до викупу Джордж ще треба 16£, на Маталан поки що 20£, треба ще 30 дозбирати, на Лідл компанії не маю, Н&М компанія не потрібна
Ms. Iphone
• 02 августа 2020
Ответ дляОчень добрый аноним
Дуже дякую
Я покажу чоловіку, ми виберем і я замовлю. Відкрийтеся.
Очень добрый аноним• 02 августа 2020
Ответ дляMs. Iphone
Дуже дякую
Забанять за рекламу
Ms. Iphone
• 02 августа 2020
Ответ дляОчень добрый аноним
Забанять за рекламу
яка ціна цих носків у вас?
Очень добрый аноним• 02 августа 2020
Ответ дляMs. Iphone
яка ціна цих носків у вас?
235+вага(120грн/кг)
Ms. Iphone
• 02 августа 2020
Ответ дляОчень добрый аноним
235+вага(120грн/кг)
А ви можете викупити?
Очень добрый аноним• 02 августа 2020
Ответ дляMs. Iphone
А ви можете викупити?
В мене нема компанії,там треба 50€ на викуп