Из Виа-гры• 06 августа 2020

Знову! «Спрощення» для фопів?

Зеленський підписав закон, який спростить життя фізичним особам-підприємцям, звільнивши ФОПів на спрощеній системі оподаткування від обов’язку вести паперову книгу обліку доходів
Тепер його потрібно вести в Excel форматі, переводити в PDF, скріплювати кваліфікованої електронним підписом архівувати і відправляти щомісяця разом з касовими чеками в податкову і пенсійний фонд.
Щось чув таку новину? Що то таке?
західний_діалект• 06 августа 2020
де ви прочитали, що треба разом із чеками відправляти в пенсійний? пенсійному фонду ваша книга нахіба?

Машка-замарашка• 06 августа 2020
Ответ дляИз Виа-гры
Я знаю «етот інструмент» і так мені не 70. Але знаючи, як в нас усе робиться...
Как все делается? У вас есть какие-то замечания к приложению дия и другим новинкам, пишите в саппорт, помогите его усовершенствовать, но я так понимаю проще на форуме облить грязью ВСЕ
Зефирная попка• 06 августа 2020
Люди, а вам всем поставщики документы на товар дают?
Карамелька• 06 августа 2020
Ответ дляТаки в курсе
Проплачені тролики :) не звертайте увагу. Їх вже бомбить
Може й ні, в мене є такі знайомі))) А взагалі, це вже якась маніакально-параноїдна манія, це вже діагноз.
автор Из Виа-гры • 06 августа 2020
Ок. Значить все добре. Працюємо далі