Пушап Ми• 30 ноября 2013
Муж собрался завтра на площадь Шевченка. Я против. Что делать?
Я категорически против.Он считает,что от его присутствия там зависит судьба страны.Ругаемся.
Ответ дляTatyana_257
да дело не в Ес уже вооооообще! дело в диктатуре!!! зачистили мирный митинг, избили людей!
100%..треба йти і не допускати такого, вони думають що їм все дозволено, а ми сидимо і мовчимо, на місці тих студентів могли б бути ми,а так чиїсь діти, чоловіки, жінки...і у них є діти... і що.....сидіти і жалітись як погано ми живемо, а тут багато таких тем, то грошей дитячих не дають, то тяжко матеріально...то ось Вам можливість щось змінити, хай зрозуміє, що наш народ не переляканий, що він його і його дій не боїться, а то жалітись що так тяжко і голосувати ,за незнаю як його назвати - ’сором народу’, голосуйте далі за пана Януковича, то буде у нас ще краще майбутнє, і у нас і у наших дітей. Жаль що Ви не пускаєте свого чоловіка і не розумієте, ми б зі своїм чололвіком і 1,5 річним навіть сином пішли б 100%, якби жили в Києві, на жаль ми не маємо можливості доїхати з маленькою дитиною 500 кілометрів, а так би з радістю))