КонхфЭдкаТузик• 01 сентября 2020
Как связаться с оператором Life?
оператором Life?
Меня много• 01 сентября 2020
Спробуйте інших номерів, бо у них блок стоїть, треба все прослухати і вибрати 9. Якщо ви раніше зверталися, може бути таке, що меню немає зв´язатися з оператором, я зі свого дзвонила номера, щоб дізнатися чому у дитини гроші зняло
КонхфЭдкаТузик
• 01 сентября 2020
Ответ дляМеня много
Дякую,спробую.
Меня много• 01 сентября 2020
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Дякую,спробую.
Якщо не змінилося 5433, але потрібно слухати годину, у них часто стоїть автовідповідач і доводиться чекати вільного оператора
КонхфЭдкаТузик
• 01 сентября 2020
Ответ дляМеня много
12 хвилин...але я дочекалась)