Я такая боевая• 09 сентября 2020
Яка у вас підлога на кухні?
Що можна обрати, крім плитки, щоб було тепло.
ОхиИВздохи• 13 сентября 2020
Ответ дляНу ниче се
Ось фото
Спасибо за ответ. Классно смотрится. А укладывали самостоятельно или мастер?
Ну ниче се• 13 сентября 2020
Ремонт робила бригада, майстер вперше в житті клав вініл, сказав сподобалося принцип повністю як ламінат. Скажу що ногам ходити приємно. З кольорами проблема, не дуже великий вибір. Я обирала колір під столешніцу та робочу зону плитки. Все під замовлення тому треба завчасно замовити
ОхиИВздохи• 13 сентября 2020
Ответ дляНу ниче се
Если можно, покажите полностью вашу кухню пожалуйста. Нам только всё предстоит, страшно даже подумать.
Ну ниче се• 13 сентября 2020
Ответ дляОхиИВздохи
Я замовила тиждень назад меблі, чекаю, ще 2 тижні як сфоткань нічого, бо самі розумієте там бардак. Ось коли стеночка буде
ОхиИВздохи• 13 сентября 2020
Ответ дляНу ниче се
Ясно. Удачи вам. Пусть кухня получится как мечтали. Если вспомните и тема будет не закрыта, хвастайтесь