Цыпка• 20 сентября 2020
Політ і фобії
Чоловік хоче полетіти за кордон,а я не можу,каже,що всеодно полетить.Як вважаєте за правильне,повинен теж не летіти?У мене ПА,високий тиск,проблеми з судинами.
Ух ты какая Я• 21 сентября 2020
Ответ дляЦыпка
Жалійте свого,бо йому не пощастило з жіночною,ніжною,турботливою дружиною.
У моего мужа прекрасная жена,а не здохлячка,которая ноет.Желая вашему найти такую
Ух ты какая Я• 21 сентября 2020
Ответ дляЦыпка
Добре,що є здорові кобили,які могуть працювати попри все.Всім би таке здоров´я.
У кобыл нет тараканов в голове