Резвая лошадка• 22 сентября 2020
Рекомендую американське шоу про кохання Love Is Blind
Любов сліпа.
Люди знайомляться не бачачи один одного тільки по голосу і розмовам, обирають собі пару, потім живуть разом місяць і одружуються чи не одружуються.
Резвая лошадка
• 22 сентября 2020
Ответ дляЛетала_НаМетле
Где смотрите?
У нас есть одруження на ослiп
на нетфліксі
Хранительница чешки• 22 сентября 2020
Ответ дляРезвая лошадка
на нетфліксі
О а я собі підключав нетфлікс і розчарувалась. Контенту багато лише англійською.
Резвая лошадка
• 22 сентября 2020
Ответ дляХранительница чешки
субтитри є.
Хранительница чешки• 22 сентября 2020
Ответ дляРезвая лошадка
субтитри є.
Та я і так розумію майже все, а чоловік і донька не зовсім. Та і субтитри не те.(((
Резвая лошадка
• 22 сентября 2020
Ответ дляХранительница чешки
це навпаки корисно, краще мову іноземну донька і чоловік підтянуть.