Конфиденциальность• 15 октября 2020
Працюю за комп´ютером, але сильно падає зір. Які альтернативи по роботі?
Мені 46 років, все життя робота була пов´язана з комп´ютером (в основному програміст). Але все йде до того, що будь-яка робота за компом буде мені закрита. Хіба що на якусь годину в день, але ж то для роботи геть мало буде.
Ще проблема в тому, що я в маленькому місті, у нас тут зарплати 5-6 тисяч за щастя. А мені по скромному хоча б 10-12 треба, ну хоча б 8-9 на крайній випадок.
Підкажіть, будь-ласка, в яких напрямках можна пошукати роботу? І не стільки підробіток тимчасовий, скільки вибрати новий напрямок, в якому можна буде далі спеціалізуватися. Чомусь новому навчатися готова, питання лише в тому, кому я за таких умов буду потрібна. )))) Я так розумію, мого віку та без досвіду працедавці не сильно люблять. (((
Якщо треба якісь уточнення, запитуйте. Діти вже дорослі та живуть окремо, є чоловік, працює. Трохи вмію шити та в´язати, але там по ідеї очі теж напружуються, так що я не впевнена, що це хороша ідея. Мені треба щось таке, щоб очі більше відпочивали.
Ще з обмежень - бажано не робота з людьми, не нервова.
Які можуть бути варіанти? Може, я щось просто упускаю.
Буду вдячна будь-яким порадам.
Мэри Попкинс• 15 октября 2020
Ответ дляКонфиденциальность
Мій чоловік теж в окулярах мало не з дитинства, але то інше.
У нього навпаки, близорукість.
І каже, що зараз з віком почав зір навіть трохи покращуватися.
Я окуляри ніколи в житті не носила, не було потреби.
У нього навпаки, близорукість.
Ну так после 40 зрение идёт в дальнозоркость
У кого была близорукость - как раз идёт к хорошему и далее на дальнозоркость
Конфиденциальность
• 15 октября 2020
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Простите. Я на советчице давно, но все еще умиляюсь людям, которые ищут такую работу, чтобы не работать, но получать в два раза больше, чем в среднем в их населенном пункте
Ок, а якщо в іншому населеному пункті?
Колись же той карантин має закінчитися, ми й так думали вже в обласний центр перебратися.
Якби визначитися в цілому з напрямком, то рік-два для набуття досвіду я б вже погодилася на місцеві 4-5-6 тисяч.
Я не на долго• 15 октября 2020
Ответ дляБелочкой зови
автор - а что з организация в маленьком городе в которой постоянно нужен программист? может там же есть другие варианты работы?
А почему вы решили что это организация именно в маленьком городке она может и в Киеве и быть или вообще автор фрилансер
Конфиденциальность
• 15 октября 2020
Ответ дляКозяка-маляка
Носить очки. Все. Если до этого мышцы компенсировали недостаток зрения, то с началом возрастных изменений глаза уже больше устают, и перестраиваться не успевают. Очки (линзы) облегчат жизнь. и менять работу не нужно.
Може, Ви й праві.
Але я поки що хотіла б розглянути альтернативи. Хоча б знати, чи вони взагалі є. ))
Брюнетка в Мармеладе• 15 октября 2020
Ответ дляКонфиденциальность
Ок, а якщо в іншому населеному пункті?
Какие варианты вы надеетесь услышать, если ни за компьютером, ни с людьми, ни физически вы работать не хотите?
Конфиденциальность
• 15 октября 2020
Ответ дляБелочкой зови
Я віддалено працюю зараз.
Козяка-маляка• 15 октября 2020
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Автор - программист. Она работает. Это не самая простая умственная работа, требующая постоянного обучения.
Конфиденциальность
• 15 октября 2020
Ответ дляКрестьянинДиор
У меня то же самое, расплывается вблизи. До этого 100%. Вы просто привыкли к хорошему зрению и испугались. Возраст - очки. Делать трагедию я не собираюсь. У мамы в 80 уже было периодов - то дальнозоркость, то близорукость.
Думаєте, я просто панікерша?
Може й так...
Але реально страшно, коли так різко хоппа, і вже майже сліпа.

Може й так...
КрестьянинДиор• 15 октября 2020
За компьютером как раз удобно с такой проблемой, можно увеличить то, что надо. И стул на колесиках. Можно ближе, можно дальше. Вот в магазине уже точно надо очки или лупу.
Брюнетка в Мармеладе• 15 октября 2020
Ответ дляКозяка-маляка
Автор не хочет больше работать за компьютером.
П.С.
А вообще фраза ’в основном программист’ наводит на размышления
П.С.
Конфиденциальность
• 15 октября 2020
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Фізично можна, але не тяжко фізично. Тобто щось таке, що може потягнути й людина в 50-60 років. Плюс я сама по собі маленька, 154 см зросту.
Козяка-маляка• 15 октября 2020
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
П.С.
ну, может что-то кодит, и где-то в саппорте... Или рисует. Вариантов масса.
Я так понимаю, что автор (как человек привыкший учится) готова сменить профессию.
Брюнетка в Мармеладе• 15 октября 2020
Ответ дляКозяка-маляка
Сильно сомневаюсь, что атор кодит и саппортит и рисует
Конфиденциальность
• 15 октября 2020
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
П.С.
В основному - бо останні кілька років seo. Не треба шукати в моїх словах підводні камені. )))
Козяка-маляка• 15 октября 2020
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
да я не утверждаю, что прямо все сразу, и в одном проекте. Просто может заказчики разные. и в разное время.
КрестьянинДиор• 15 октября 2020
Ответ дляКонфиденциальность
Думаєте, я просто панікерша?
Може й так...

У вас только зрение изменилось? У меня и давление, и гинекология, и варикоз. За компьютером не полезно в принципе работать. Но я в ИТ, мне интересно, даже при наличии выбора в Киеве.
Конфиденциальность
• 15 октября 2020
Ответ дляКрестьянинДиор
А чому в магазині вже треба лупу?
Брюнетка в Мармеладе• 15 октября 2020
Ответ дляКонфиденциальность
То есть вы готовы все-таки чуть-чуть работать, но так чтобы несильно.
Няня в детском садике, кассир, вахтер\консьерж и тд
Конфиденциальность
• 15 октября 2020
Ответ дляКозяка-маляка
Так, готова навіть до різкої зміни.
Вчуся я досить швидко, просто через свою професію трохи застягла в тій віртуальності, і вже зеленого поняття не маю, які взагалі бувають ще професії пока межами інтернету.
Крім очевидних продавців і так далі.
Козяка-маляка• 15 октября 2020
Ответ дляКонфиденциальность
Може, Ви й праві.
так старение - естественный процесс. При Вашей работе - очки ожидаемы. Чего их бояться? Мне лет столько же. Тоже работаю на фрилансе. Дальнозоркость и астигматизм с детства. До 41 все делала без очков. Потом понадобились очки.
Белочкой зови• 15 октября 2020
Ответ дляМэри Попкинс
увы, так оно работает когда близорукость маленькая
у меня сейчас и близорукость, и дальнозоркость и астигматизм сразу :-(((
Конфиденциальность
• 15 октября 2020
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Якщо брати все моє життя, то спочатку програмувала на Delphi, Visual Basic, тоді ж освоїла бази даних включно з SQL, потім перейшла на C++, потім почала освоювати веб-технології, починаючи з банального html, css, javascript, поступово освоїла php, smarty, ajax. Довго писала саме на php, трохи верстала, але частіше бек-енд. Останні кілька років зацікавилася seo, плавно переповзла туди.
Не саппорт, не малюю, тут Ви вгадали. Дизайнер з мене точно фіговий. )))
КрестьянинДиор• 15 октября 2020
Ответ дляКонфиденциальность
А чому в магазині вже треба лупу?
Возрастная дальнозоркость - болезнь коротких рук
Вблизи расплывается.
Конфиденциальность
• 15 октября 2020
Ответ дляКрестьянинДиор
Та начебто тільки зір. Тиск знижений (десь 110-70), але так все життя у мене було, я звикла, воно проявляється тільки у холодних кінцівках та інколи може ’повести’, якщо дуже різко піднімуся.
Інших якихось проблем зі здоров´ям немає на даний момент.
Хоча, звісно, невідомо, як воно буде через кілька років.
Ми не молодіємо...
Конфиденциальность
• 15 октября 2020
Ответ дляКрестьянинДиор
Вблизи расплывается.
Ага, воно, у мене точно так.
Ну хоч я не єдина-неповторна з проблемою, вже легше.
КрестьянинДиор• 15 октября 2020
Ответ дляКонфиденциальность
Ми не молодіємо...
Чаще измеряйте давление, наверняка будет сюрприз. У меня тоже было пониженное. Сейчас стабильно около 120/80. Чувствую, когда 130-135. Стала чувствовать пульс, который после 65-75 иногда 80-90. Тахикардия (после 90) вызывает чувство паники.
Гормональные сбои пошли ( месячные два раза в месяц или долго нет) При гормональной сбор тоже бывает тахикардия у меня.
Конфиденциальность
• 15 октября 2020
Ответ дляКрестьянинДиор
Дякую, перевірюся дійсно.
Хай тільки вся ця карантинна тема закінчиться, то й справді треба буде пройти нормальне обстеження.
КрестьянинДиор• 15 октября 2020
Ответ дляКонфиденциальность
Дякую, перевірюся дійсно.
Я не сильно хожу по врачам. У мамы есть тонометр дома из-за гипертонии, вот я и меряю чаще. Проверьте щитовидку, я, честно говоря, боюсь, ещё не проверяла.
Конфиденциальность
• 15 октября 2020
Ответ дляКрестьянинДиор
Щитовидку перевіряла років 5 тому, була практично норма (тільки якісь там маленькі дифузні зміни чи щось таке, але мені сказали, що то в рамках норми).
Але згодна, що за останні роки, з врахуванням купи стресових ситуацій, все могло вже змінитися.
Брюнетка в Мармеладе• 15 октября 2020
Ответ дляКонфиденциальность
Если вы такой опытный программер (правда, кроме javascript и вечно живого SQL, остальные технологии уже устарели), то купите квартиру под сдачу в Киеве, будете иметь свои желанные 10 тыс \ мес без напряга