21 октября 2020

Консилер-пудра під очі

Шукаю саме консилер під очі у вигляді пудри,раніше користувалась мінеральною косметикою і такий консилер мені дуже сподобався.
Робити замовлення заради одного консилеру не хочу,може шукати серед пудри?
Він був з світлими частинками ,гарно маскував темні кола
Редиска Я 21 октября 2020
Послушаю
автор Ласунка 21 октября 2020
Ответ дляРедиска Я
Послушаю
От і мені разом з чорною маскою ті темні кола ще темніші
Роза завяла 21 октября 2020
Попробуйте минеральную банановую пудру BellaPierre. Она хорошо маскирует тёмные круги.
автор Ласунка 21 октября 2020
Ответ дляРоза завяла
Попробуйте минеральную банановую пудру BellaPierre. Она хорошо маскирует тёмные круги.
Буду шукати
Бутербродница 21 октября 2020
И что от пудры не становятся видны морщины, которые без неё не видны?
автор Ласунка 21 октября 2020
Ответ дляБутербродница
И что от пудры не становятся видны морщины, которые без неё не видны?
Ні,не пересушувало
Редиска Я 23 октября 2020
Ответ дляЛасунка
Ні,не пересушувало
а можно поподробнее какой раньше вы пользовались? или ее уже нет в продаже?
автор Ласунка 23 октября 2020
Ответ дляРедиска Я
а можно поподробнее какой раньше вы пользовались? или ее уже нет в продаже?
Він є,просто мені замовляти тільки його одного треба ,навіть мінімального замовлення не буде
Salmon-T
Редиска Я 23 октября 2020
Ответ дляЛасунка
Він є,просто мені замовляти тільки його одного треба ,навіть мінімального замовлення не буде
Salmon-T
а где заказываете?
автор Ласунка 23 октября 2020
Ответ дляРедиска Я
а где заказываете?
автор Ласунка 23 октября 2020
На другому сайті він називається просто Salmon, точно такий самий