Ватный Пупс• 08 ноября 2020
Помните , По говорил 5 лет назад , житя солдата буде застраховано млн
Где те солдаты и оплатили деньги?
Чебуратор• 08 ноября 2020
брехло он позорное.
за него многие проголосовали тогда в 14, потому что сказал за 2 недели закончит войну. он знал что врет и знал что победит.
что ему наши жизни, жизни молодых.. это же не он и не его дети.
Куда_бежать• 08 ноября 2020
так он много чего тогда говорил
а то, что войну за несколько дней закончит?
Цыбулька• 08 ноября 2020
Ответ дляЧебуратор
брехло он позорное.
кровавый шоколадный король пеця этот.
И работать на его тролльской порохоботской галере аморально
Цыбулька• 08 ноября 2020
Ответ дляОхиИВздохи
Зеля обещал зп учителям 4000 евро, де она?
Все они обещают, у зели хоть руки не в крови
Цыбулька• 08 ноября 2020
Ответ дляКаравай-каравай
Мне тоже смешно с людей, которые свято верят что у пеци ручка в шоколаде
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 08 ноября 2020
Ответ дляЦыбулька
у него как раз все в шоколаде) причем на все поколения вперед
Рогнеда Карповна• 08 ноября 2020
Зе уже обещал Донецк и Луганск и границу. Непонятно какими ресурсами.
Всё обещают
Каравай-каравай• 08 ноября 2020
Ответ дляЦыбулька
А у Зели в чём? Не буду озвучивать , с то фанаты обидятся
Попа как у Кардашьян• 08 ноября 2020
Ответ дляЦыбулька
А что, у нас вона закончилась уже? И деньги из ковидного фонда пошли на закупку лекарств и кислорода, а не на строительство дорог?
Стервочка• 08 ноября 2020
Ответ дляЦыбулька
Зєля по шию в крові
ЧукИГеки• 08 ноября 2020
Ответ дляЦыбулька
Ошибаетесь.
Именно Зеленский оставил умирать Журавля раненного 4 дня на солнцепеке.
Отец Журавля ему все правильно сказал.
Он Зеленского прилюдно проклял.Жизнь его сына на вовкиных руках.
Отец Журавля ему все правильно сказал.
ЧукИГеки• 08 ноября 2020
Ответ дляЦыбулька
“Живий, але покинутий”. У мережі з’явилися лист і відео, що розбивають офіційну версію загибелі сержанта Журавля під Зайцевим.В період з другої половини дня 13.07.2020 по 18.07.2020 включно в районі, де останній раз бачили пораненого Журавля ще живим, не було жодних обстрілів та спроб порятунку!
Лише пілот дрону, майже безперервно, намагався відшукати пораненого.
Та балка, в яку спустився поранений, занадто густа. Навіть дрон з тепловізором не допоміг.
Після цього ворог вільно розгулює “сірою зоною”. У повний зріст. Їх ніхто не чіпає. Вони спокійно збирають тіла наших загиблих та ділять трофеї. Ніяких обстрілів з обох сторін, цілковита тиша!
Плакат с автографом зимы• 08 ноября 2020
Ответ дляЧебуратор
брехло он позорное.
Земля изобразил горе по поводу смерти Жванецкого, а вот на убитых на войне ребят ему плевать, он соболезнований семьям не выражает. Клоун мерзкий
Чебуратор• 08 ноября 2020
Ответ дляПлакат с автографом зимы
и это тоже, да.
даже если они все изображают горе, это блеф и цирк.
и это касается их уродов живущих по катехизису, вообще всех. просто всех руководящих страной..
им гои не важны, только в качестве рабов. и так что бы цирк во время избрания устроить или использовать как в 14 году.
Бабушка Бетман• 08 ноября 2020
Ответ дляОхиИВздохи
Не обещал он такого, не врите, не сможете показать видео, где он это говорит. А здесь говорит Петя.
Бабушка Бетман• 08 ноября 2020
Ответ дляЧукИГеки
Ошибаетесь.
Отец Журавля ему все правильно сказал.
Это враньё, проплаченное петей, есть свидетели что он умер сразу.
ОхиИВздохи• 08 ноября 2020
Ответ дляБабушка Бетман
А плакаты перед выборами забыли уже? Только не говорите, что плакатов не видели
Бабушка Бетман• 08 ноября 2020
Ответ дляОхиИВздохи
Плакаты о 4000 евро учителям? Таких не видела
ЧукИГеки• 08 ноября 2020
Ответ дляБабушка Бетман
ложь.
Он истек кровью
Бабушка Бетман• 08 ноября 2020
Ответ дляЧукИГеки
ложь.
Он истек кровью
15000 петиных тоже истекли кровью
ЧукИГеки• 08 ноября 2020
Ответ дляБабушка Бетман
Ярік отримує кульове поранення в ліву ногу, вище коліна, і падає на землю.
Это сразу?
ЧукИГеки• 08 ноября 2020
Ответ дляБабушка Бетман
15000 петиных тоже истекли кровью
Ярік був поруч із місцем, де його поранили. На відео з дрона чітко видно, що поранений перебуває неподалік тіла командира. Тому будь-яка спекуляція противника, що група евакуації опинилась не в тому місці, де знаходилось тіло, є звичайною брехнею.
Також дрон зафіксував білий жилет і каску з написом “СЦКК” на пораненому.
Ярік мав аптечку і самостійно зафіксував собі два турнікети на ногу. Один під пах, інший нижче коліна. Все це зафіксовано дроном.
Пілот повідомляє про побачене комбату (полковник Вадим Римаренко “Геолог” – “Н”), і після цього формується ще одна група для евакуації пораненого.
ЧукИГеки• 08 ноября 2020
Цього разу група виходить з медиком (сержант Микола Ілін “Естонець” – “Н”) і без будь-яких видимих розпізнавальних знаків. РАЦІЇ З ТОЮ САМОЮ ПРОШИВКОЮ.
Режим радіомовчання постійно порушується комбатом, який занадто часто виходить на старшого групи, випитує відстань до пораненого і обстановку, а потім телефоном передає інформацію вище стоячому командуванню.
Мало того, медик бере з собою на вихід смартфон, екшн-камеру (яка пише все, що відбувається, майже з самого початку) та особисті документи.
Група евакуації і поранений рухаються один одному назустріч, але по різні сторони посадки. Спочатку Ярік намагається підвестися на дві ноги, і йому це навіть вдається.
Він проходить, спираючись на автомат, близько 50 метрів.
Потім знову починається стрільба, Ярік змушений притиснутись до землі та повзе в бік наших позицій.
Ярік проповз близько 250 метрів, при цьому не кидаючи автомата.
Тим часом медик наблизився до пораненого на відстань близько 30 метрів. Можливо, навіть бачив пораненого, бо на відео зафіксовано, як Ярік дивиться в напрямку медика і махає рукою.
Бабушка Бетман• 08 ноября 2020
Ответ дляЧукИГеки
Это сразу?
Вы там были? 100% - нет, так что нечего здесь сочинять
ЧукИГеки• 09 ноября 2020
Ответ дляБабушка Бетман
Есть видео.Есть свидетели.
А Вы не пишите чепухи.ранение не в грудь и не в голову.Убило на месте?От дырки в ноге?