Mystic Leiman• 10 ноября 2020

Постанова 600 . Кто в курсе ?

Всем добрый вечер. Девочки, кто в курсе постановы 600 ?
Подавалась на помощь ФОП за март- апрель-май, но постанова вышла 15 июля и она подразумевает помощь фоп до конца карантина и месяц после. В центре занятости меня послали в гугл, а потом с пакетом документов к ним. Информации мало, есть образцы документов, но не понимаю каким образом заполнять и какие еще нужны.

кто может помочь с оформлением? Буду благодарна за помощь
КучМала• 10 ноября 2020
Ответ длякурасаны
не восстановили деятельность
Не восстановили и платите все налоги? Какая у Вас сфера?
КучМала• 10 ноября 2020
Ответ дляLanaStyle
с августа опять не работаю , нет клиентов
Какая сфера у Вас?
автор LanaStyle • 10 ноября 2020
Ответ дляКучМала
Какая сфера у Вас?
парикмахерские услуги, тоже все оплачиваю
курасаны• 10 ноября 2020
згідно постанови 600 Для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину роботодавець або фізична особа - підприємець, який є застрахованою особою, звертається до центру зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та подає такі документи:1)фізична особа - підприємець, який є застрахованою особою, - заяву у довільній формі;

2) засвідчену роботодавцем/фізичною особою - підприємцем, який є застрахованою особою, копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності;
3)фізична особа - підприємець, який є застрахованою особою та звертається за отриманням допомоги по частковому безробіттю на період карантину, - відомості щодо себе за формою згідно з додатком 2.
4) довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності, подану роботодавцем або фізичною особою - підприємцем, який є застрахованою особою, на підставі звітних відомостей, що надаються до Пенсійного фонду України
автор LanaStyle • 10 ноября 2020
получается, что подавать нужно только заявление и ведомость додаток ? остальное подавала в первый раз ?!
курасаны• 10 ноября 2020
Ответ дляКучМала
торговля, ЕН платили все время кроме июля (писали заявление в налоговую о отпуске), ЕСВ (марта,прель,май не платили освобождение из за карантина), в ост.месяца платили ЕСВ
курасаны• 10 ноября 2020
Ответ дляLanaStyle
у вас есть приказ об восстановление деятельности? вы его относили в ЦЗ , если такого приказа не было то все, а если был приказ о восстановление то новый с датой остановки
КучМала• 10 ноября 2020
Ответ длякурасаны
Мы тоже в торговле, а у Вас в центре занятости не просили документы о том что закрывают в связи с карантином место где Вы осуществляете свою деятельность?
автор LanaStyle • 10 ноября 2020
Ответ длякурасаны
У меня на руках оригинал остановки деятельности от 20 марта . После подачи первого пакета документов, который мы оформляли в центре занятости и пришли потом деньги, я больше туда не ходила.
курасаны• 10 ноября 2020
Ответ дляКучМала
ні, ринок згідно постанови Центрам зайнятості забороняється вимагати інші документи, ніж ті, що визначені цим Порядком.
перелік документів перераховано в п.34
КучМала• 10 ноября 2020
Ответ длякурасаны
перелік документів перераховано в п.34
Я интересуюсь так как плачу по месту прописки и когда подавала доки, мне пришлось ставить другие даты, так как у них в городе рынки открылись раньше чем у нас, вот и думаю что они и сейчас мне ответят что рынки работают...
курасаны• 10 ноября 2020
Ответ дляLanaStyle
Возьмите на всякий случай копию приказа, и говорите вы не восстанавливали свою деятельность, но есть ограничения 90 дней, и если я правильно считаю если вы сейчас пойдете то вам авг,сент,окт

Роботодавець або фізична особа - підприємець, який є застрахованою особою, може звернутися за отриманням допомоги по частковому безробіттю на період карантину протягом 90 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності
автор LanaStyle • 10 ноября 2020
Ответ длякурасаны

Огромное спасибо за обьяснение, завтра опять к ним зайду.
курасаны• 10 ноября 2020
Ответ дляКучМала
у нас тоже рынки работають, но мы точку закрыли и вновь не открылись
курасаны• 10 ноября 2020
В відомості Кількість годин нормальної тривалості робочого часу на місяць
Кількість годин часткового безробіття за місяць
заповнюємо згідно норм тривалості роб часу
норми тривалості 40-годинному робочому тижні 2020 січ 167 лют 160 бер168 квіт 167 трав151 черв160 лип184 серп160 вере176 жовт167 лист168 груд174
курасаны• 10 ноября 2020
Ответ дляКучМала
Мы первый раз писали заявление и подавали все доки, получили за то время что сидели все дома, что нужно еще что то подавать и будут платить никто и словом не обмолвился...
в инете много инфы, все активно обсуждают, даже по ТВ реклама была, знать о помощи это только ваша заинтересованность к сожалению
КучМала• 10 ноября 2020
Ответ длякурасаны
Спасибо Вам огромное, попытаюсь