Инстагра_мерша• 13 ноября 2020

Ось такі вони, "братья".

Сьогодні 312-річчя Батуринської трагедії, коли російський військовий корпус під керівництвом князя Меншикова підступно увірвався до гетьманської столиці Батурина та жорстоко розправився із його захисниками.
В ході цих дій були вирізані всі мешканці міста, незалежно від віку і статі. За різними оцінками загинуло від 13 до 15 тисяч батуринців. В історію України ці події увійшли під назвою «Різанина в Батурині». Саме місто було пограбоване, в тому числі і православні храми, а потім, за наказом Меншикова, було спалене, а церкви знищені.
Тогочасні газети так описували події у Батурині — «Страшна різанина», «Вся Україна в крові», «Жінки і діти на вістріях шабель». Такими назвами виходили провідні газети Франції — «Gazette de France», «Paris Gazette», «Lettres Historique», «Mercure historique», «Clef du Cabinet». Вони писали, що «страшний цар жадібний до крові в Україні… Всі мешканці Батурина, незважаючи на вік і стать, вирізані, як наказують нелюдські звичаї московитів»; «Вся Україна купається в крові. Меншиков показує жахи московського варварства»
І навіть через 300 років нічого не змінилось, так само московити продовжують вбивати українців, зачищають території та заселяють своїм "руським бидлом"...
Запароленое одеяло• 13 ноября 2020
Ответ дляИнстагра_мерша
Удалено администрацией...
Хамка, в бан хотите??!

Запароленое одеяло• 13 ноября 2020
Ответ дляПомеха справа
Удалено администрацией...
оскорбление, хамство!
Валькірія• 13 ноября 2020
Правильно, що постите. Свою справжню, правдиву історію треба знати.
Aspire_01• 13 ноября 2020
Ответ дляБольшой секретик
Во-первых, никогда не принимаю историю «близко к сердцу». Все сто раз перекручено. Не московиты, а власть! Наша с ними общая власть! Мы были одной страной, одним народом (и остаёмся).
Тю... Блинов что ли, с лопаты объелась?
yellenna• 13 ноября 2020
Ответ дляИнстагра_мерша
Ні, дітей вбивають лише виродки, як 300 років тому,так і зараз. Звичайно кожна людина може виявитись жорстокою, але московити, в переважній більшості, походять від монголів, тому їх жорстокість генетично відточувалась століттями.
погоджуюсь з вами: дітей вбивають тіольки виродки...... А що ж тоді ви скажете про ОУН-УПА , загони , яких рубали сокирами та забивали кілками тисячі дітей. в тому числі і немовлят, під час волинської різні?!!
Чомусь, так гадається, що квіти носите до пам’ятників цим ’героям’... Он пам’ятник Климу Савуру, який здійснював тоді керівництво каральними акціями.......
’...У 1929 році нещодавно створена Організація Українських Націоналістів (ОУН) розпочала кампанію політичних убивств і саботажу, спрямовану на те, щоби спровокувати жорстку реакцію польської влади, яка, своєю чергою, мала підштовхнути до активних дій українське населення. Як і інші радикальні політичні рухи того часу, ОУН обстоювала верховенство колективного над особистим, возвеличувала насильство і мріяла про створення сильної національної держави, яка була б вільною від ’чужинців’: у цьому випадку - від поляків і росіян.

У 1939 році на Волині почалася Друга світова війна - спершу під радянською окупацією, а пізніше - під окупацією нацистської Німеччини. ОУН розділилася на два крила: більш крайня ОУН(Б) оголосила про створення Української Повстанської Армії (УПА).

У лютому 1943 року залишки розбитої під Сталінградом 6-ї німецької армії здалися в полон. Ця віддалена від Волині подія у південній Росії стала початком затяжного німецького відступу, що відкривав три можливі сценарії: або Волинь повернеться під юрисдикцію Польщі, або її поглине Радянський Союз, або вона зможе увійти до незалежної України. Лідери УПА вирішили збільшити свої шанси, позбувшись поляків.

Багато членів УПА перед тим служили в поліції чи в складі німецьких підрозділів брали участь в антипартизанських операціях, а також, хоча це питання залишається контроверсійним, допомагали у вивезенні до нацистських таборів місцевого єврейського населення.

Хвиля вбивств
Поляки, число яких на Волині серйозно скоротилося після кількох хвиль радянських депортацій на початку війни, виявилися відносно легкою мішенню. У наказі боївкам УПА наголошувалося на потребі не просто винищити поляків, але і, де можливо, стерти всі фізичні ознаки їхньої присутності. Вбивства поступово поширилися з Волині на сусідні області. Згідно з оцінками західних і польських істориків, загальна кількість польських жертв досягає 100 тисяч, і ще 20 тисяч українців загинули від рук УПА за те, що ховали своїх сусідів-поляків, або були вбиті в польських каральних акціях у відповідь на дії УПА...’.....

...Читали спогади поляків-очевидців. які , дітьми, сховавшись. врятувались..... кров холоне. коли читаєш, як бандерівці немовлятам (із польських. та змішаних україно-польських сімей) , схопивши їх за ніжки, трощили голівки об одвірки.... набої економили...
іще врізалось в пам’ять, розказує полька : ’.. я була маленька, сховалась...чую , сокира надворі.... наче дрова рубають... а це рубали мою маму..’...
Запам’ятайте! ніколи ці виродки не будуть для нас, жителів центральної та східної України, героями!!
yellenna• 13 ноября 2020
Свезло так свезло• 13 ноября 2020
А что послужило причиной? Разве Меньшиков был дураком, что поперся за 1000 вёрст, чтобы какой-то Батурин захватить? Мне кажется, вы чего-то недоговариваете с целью манипуляции сознанием малочитатающей публики и разжигание межнациональной вражды
Миллениалка• 13 ноября 2020
фарионша и тут себя нашла