Женамужная• 01 декабря 2020

Детокс шлунку/організму,як?Підкажіть будь ласка

Мені ще давно лікарка радила почистити організм від шлаків, токсин і тд.
Як це зробити? Дівчата виручайте, буду дуже вдячна за відповідь
Герцогиня• 01 декабря 2020
Зачем?

автор Женамужная • 01 декабря 2020
Ответ дляГерцогиня
Зачем?
Ще давно лікарка радила, через мої аналізи.
Ленне-Рейма• 01 декабря 2020
Вт реально вірите в цей развод? Як же всі до цього часу жили без чистки організму
Женщинас• 01 декабря 2020
Ну раз сам врач советовал чего ж не сказал как? А вообще если нет проблем с жкт, то можно день разгрузочный делать на воде.