Точная копия плова• 02 декабря 2020
Українську мову добре вивчили? З 16 січня в сфері обслуговування обов´язково!
З 16 січня 2021 року мова обслуговування споживачів – українська! Відповідно до статті 30 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов’язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари й послуги державною мовою. У супермаркеті та в інтернет-магазині, у кав´ярні, банку, на АЗС, в аптеці чи бібліотеці, де б ти не був – обслуговування має бути українською.
Латвийские_Номера• 03 декабря 2020
Ответ дляyellenna
жалоба за хамский тон.
Удалено администрацией...
Латвийские_Номера• 03 декабря 2020
Ответ дляyellenna
Четвертая жалоба за переход на личность в оскорбительном тоне.
Удалено администрацией...
Латвийские_Номера• 03 декабря 2020
Ответ дляyellenna
Пятая жалоба за переход на личность в оскорбительном тоне.

Давайте уже шестую. За то, что вызвала у вас такое подгорание!