Так весь світ побачив,що Зеленський і його банда не воюють ,не працюють,а мародерять,брешуть і знищують українців і Україну на всіх фронтах .
Зробіть вибір:
вже голосів:
Подобається
Не подобається
alenka3108• 30 ноября в 17:57
Маня вже синю тьотю вам вліпила, крити нема чим, страдає, бєдолага.
Perfect look• 30 ноября в 18:01
Он же «на фронт пошел», чтоб там пропасть безвести и потом шикарно жить, сменив доки, где-то на Багамах
Perfect look• 30 ноября в 18:12
Ответ дляmymoly
Он столько лет боролся за власть, выстраивал вертикаль под себя, чтобы просто пропасть без вести. Та не
Так вся шайка разбегается, воровали пока было что, для шикарной жизни за бугром, вы прикалываетесь, зачем им разрушенная Украина без бабла, они высосали всё, что могли и валят один за другим, скоро и зеленаячума удочки смотает
Ответ дляlilul990
Замість зеленський підставте любе прізвище з часів кравчука - все те саме
Не звіздіть.Стільки шкоди скільки зробив Зеленський навіть всі попередники разом не робили.На всіх напрямках України.
Так,як і казав Єрмак Червінському що зсередини Україну завалять.
Ответ дляPerfect look
Думаете там уже нет денег
Он еще транши дают