ПМСница• 23 октября 2012
Чем вывести логотип компании с подарка
Компания подарила неплохие подарки, на которых нанесены логотипы- название самой компании Можно ли их как- нибудь удалить? Спасибо за идеи
nata_bmart• 23 октября 2012
а яким чином зробене нанесення? якщо фарбою - тоді можливо. якщо гравіювання або плівка - тоді ні(
nata_bmart• 23 октября 2012
тоді можна спробувати розчинником) але точніше зможу сказати завтра(запитаю чим в нас виводять, коли невдало логотип нанесуть)))
ПМСница
• 23 октября 2012
Ответ дляnata_bmart
Дуже дякую и чекаю
ПМСница
• 23 октября 2012
Ответ дляАноним
Попробуйте на коже prewash от Амвей, а пластик можно и ацетоном.
Спасибо
nata_bmart• 23 октября 2012
Ответ дляАноним
Дуже дякую и чекаю
привіт. вибачте за пізню відповідь, але сьогодні не сказати, щоб забула, але протсо якось вибилась з графіку. навіть про роботу і не згадала. завтра в 10 буду збиратись, вам і відпишу)
nata_bmart• 24 октября 2012
привіт. уточнила на виробництві. стирають звичайним розчинником, якщо шкіра - тоді стирається нормально, якщо синтетична поверхня - можуть бути розводи після розчинника. з пластика стирається, може з’явитись матовість на ньому, але стирається. пробуйте
ПМСница
• 24 октября 2012
Ответ дляnata_bmart
Дякую, спробую!