Научительница• 18 декабря 2020
Дорадо дорогая рыба?
Никогда раньше не ела, увидела в инете рецепт, захотелось попробовать. А она 220 грн стоит. Не ожидала я такой цены.
А для вас это дорого или нормально?
Результат:
вже голосів:
105 (54.97%)
Дорого
86 (45.03%)
Нормальная цена
Н@Диете• 18 декабря 2020
Ціна дорогувата, але мені норм, бо ми рибу їмо рідко. От сьогодні якраз в нас рибний день, але я коропа запікала, вже з´їли))) Дочка рибу не дуже, їсть тільки оселедець чи солону червону рибу і то - не фанат. Чоловік рибалка завзятий, але він любить ловити, а їсти - таке. Може зловити рибу і комусь віддати))) Я теж не дуже рибна, а з такими родичами, то тим більше. А раз на місяць чи навіть рідше купити ту дорадо навіть і за 250 можна собі дозволити. От якби кожного тижня їли рибу, то було б дорого.