Доброго вечора! Маю проблему: кіста на лівому яічнику(придатку).
Була на початку листопада на узі, сказали, що має пройти через 2-3 місяці..
Через 2 місяці провірилась знову на узі, вона ніде не ділась і такого ж розміру майже. Призначили тазалок і свічки дистрептазу.
Хочу поїхати в Рівне чи Житомир на консультацію до толкового доказового гінеколога.
Можливо хтось може порадите лікаря чи клініку, буду дуже вдячна!)
Ответ дляskunsi
Спробуйте до Колтонюк. Рівне, клініка Благодар. Його хвалять
Дякую, читала за нього відгуки в неті, поганих не зустрічала))
Ответ дляЛюбовь 78
Житомир, Бердник Людмила Петровна. Я к ней езжу из Днепра.
Дякую, почитаю відгуки.
Ответ дляS4aste02
Кисты бывают разными. У них свойство пропадать и появляться. Проверяйте грудь и щитовитку. Это все взаимосвязано. С кистами рожают и беременеют-скажу с личного опыта. И еще проверьте уровень пролактина
Гормоны щитовидки проверяла летом, то было все в норме. В том то и дело, что на узи не указали какая именно киста(( а узи груди проходила, - написали мастопатия, хотя она меня вообще не треВожит.