Нетутешня• 13 декабря 2013
Забронювала бу річ, сьгодні мала оплатити, а продавець забув дати картку
Мала сьогодні кидати гроші,але кинулася-а картки в оголошенні немає! Продавець заходила в обід і все-картку не написала! Річ треба терміново.Як гадаєте,скільки варто ще чекати картку(не купувати в інших)щоб не було образ?
Нетутешня
• 13 декабря 2013
Ответ дляБронетапок
телефона нет в профиле? нашли уже аналогичный товар?
Так,телефона немає!!!! Уже би давно подзвонила! Знайшла аналогічний товар!