Невидимка Майя• Изменено вчера в 21:34
Видели, что прямо сейчас в Одессе? Мужчина стрелял в тцкашников
Сейчас идёт штурм его квартиры.
Ответ дляLesunya77
Громадяни України, які складають присягу путіну та кремлю.
На окупованій частині Запорізької області кілька десятків чоловіків одягли російський однострій.
Тікаєш від служби в українській армії - будеш служити в російській, де без ТЦК, омбудсменів, правозахисників та журналістів, тебе пошлють штурмувати Сувалки. Цаплиенко
Они добровольно.