Королева Сарказма• 14 января 2021
А як Ви розважаєтесь?
В нас сімейний перегляд . В Кінотеатр чоловік запрошував всіх перед НР, я побоялась. Зараз влаштували.
Мамзелькин• 14 января 2021
Я уже не помню, когда мы были в кино или другом развлекательном учреждении ...
Мы практически ежедневно выезжаем за город, есть одно местечко в лесу, где есть детская площадка (там раньше был боулинг, но его закрыли). Вот мы туда, когда тепло было, частенько катались, тишина, людей нету, лес, дети катаются играют
Королева Сарказма
• 14 января 2021
Ответ дляМинерАлочка
Не нравится чудо женщина
А нам дуууже, красотка, любимо фільми DC, Марвел.
Нарисовалось• 14 января 2021
Ответ дляМамзелькин
Со 2 на 3 января мы с девочками были в клубе, а 4 или 5 мы были в театре )
Ms. Dolly• 14 января 2021
Ответ длягодовасик
побоялись сходить в кино?
оооо
и такие есть?
оооо
и такие есть?
В смысле? Вы без опаски сейчас кинотеатры посещаете?
Рожайтретьего• 14 января 2021
Ми розважаємося дистанційним навчанням
Вчителі цього разу як показилися. До 3 дня уроки онлайн, а після стільки завдань, що голова обертом і усе з певними часовими обмеженнями. Зум глючить, самі вчителі не досить добре обізнані в програмних нюансах...
Тому я роблю дочці презентацію з літератури, а вона вирішує фізику.
А взагалі-то розвагами вже понаїдалися. Ми грали в настольні ігри, карти, гуляли в лісі, як були на дачі... А ще я купила дочці майстер-клас з кулінарії і вона з подружками готувала страви за тим майстер-класом. Що після того в мене досі на кухні робиться - не питайте
Наче й помила все, а постійно щось знаходжу - то кусок тіста до шафки приліплений, то олія розлита у кутку... зате смачно. Може колись господині будуть
годовасик• 14 января 2021
Ответ дляMs. Dolly
до нового года можна было\посещали с детьми много всего
Королева Сарказма
• 14 января 2021
Ответ дляГугелП@лАмался
У нас Гарри Поттер, каждый вечер новая серия))
Я с детьми смотрю
Оооо, ми в минулому році протягом кількох вихідних всі частини передивилися, дочка старша в захваті була.
Царь-Матушка• 14 января 2021
Ух ты, автор, как круто! Домашний кинотеатр
мы в кино Толе пока не ходили, но в апреле анонсируют нового Бонда, я уже вострю лыжи
а так смотрим сейчас с детьми фильм - дети шпионов
Нарисовалось• 14 января 2021
Ответ дляMs. Dolly
Я без, работаю в клинике, вижу ковидников десятками в день
Королева Сарказма
• 14 января 2021
Ответ длягодовасик
побоялись сходить в кино?
оооо
и такие есть?
оооо
и такие есть?
А що не так, навіщо себе наражати та ще й перед НР.
Ms. Dolly• 14 января 2021
Ответ длягодовасик
Есть люди, котрые посещают и кино в том числе, но удивляться, что кто-то не посещает кино, когда в мире такое творится, как минимум странно. Я знаю и таких и таких, а вы прям так искренне удивились, будто год проспали
Вкаблучках• 14 января 2021
Ответ дляРожайтретьего
Ми розважаємося дистанційним навчанням
Що то за майстер-клас? Може і нам треба
Королева Сарказма
• 14 января 2021
Ответ дляТра Ля Ля
у вас частный дом? покажите еще фотки
Та нема чого, звичайне все, немодне, зафукають, таун, створювала якось тему про кухню, показувала в різних темах якісь куточки, ми ще в процесі ремонту частково.
Королева Сарказма
• 14 января 2021
Ответ дляРожайтретьего
Ми розважаємося дистанційним навчанням
Ви - супер мама!!!!
Королева Сарказма
• 14 января 2021
Ответ дляВкаблучках
Мы всегда семейные посиделки устраиваем. То кино, то игры. Сейчас новыми балуемся
Ми теж граємо, в Діксіт з дітьми так смішно грати.
Рожайтретьего• 14 января 2021
Ответ дляLoveYou
Що то за майстер-клас? Може і нам треба
Не знаю, в яку ціну зараз, я до НР брала по акції курс для підлітків+збірник новорічних рецептів.
Дуже толково все. Подобається. Новорічні рецепти готувала тільки 2 страви. Я їх просто так брала, на НР в мене класична моя схема)
А дітям класно все розповідається)
Рожайтретьего• 14 января 2021
Ответ дляКоролева Сарказма
Ви - супер мама!!!!
Дякую! Маємо старатися, раз такі обставини. Може колись будемо згадувати, як добре було, коли усі вдома, поруч
Королева Сарказма
• 14 января 2021
Ответ дляРожайтретьего
А дітям класно все розповідається)
Дякую за ідею подарунку.
Рожайтретьего• 14 января 2021
Ответ дляКоролева Сарказма
Дякую за ідею подарунку.
Там є одна особливість. Це не просто матеріал для довічного користування, а доступ до матеріалів терміном на півроку. Я маю на увазі відеоматеріал, самі рецепти - то ясно, що можна переписати і користуватися надалі.
Завжди прошу
Альфред Шнитке• 14 января 2021
В парке гуляли, на санках катались, вот только пришли, погода сказочная, снежная
Королева Сарказма
• 14 января 2021
Ответ дляАльфред Шнитке
Ми вдень теж гуляли, каталися.
Королева Сарказма
• 14 января 2021
Ответ дляРожайтретьего
Завжди прошу

МинерАлочка• 14 января 2021
Ответ дляКоролева Сарказма
Марвел да, а ДС не пошли, хотя я так ждала отряд самоубийц
Мама Карло• 15 января 2021
Ответ дляMs. Dolly
Омг, и мы посещаем, всей семьей ходим