Королева Сарказма• 14 января 2021

А як Ви розважаєтесь?

В нас сімейний перегляд . В Кінотеатр чоловік запрошував всіх перед НР, я побоялась. Зараз влаштували.
МинерАлочка• 14 января 2021
Не нравится чудо женщина
Тра Ля Ля• 14 января 2021
у вас частный дом? покажите еще фотки
годовасик• 14 января 2021
побоялись сходить в кино?
оооо
и такие есть?
ГугелП@лАмался• 14 января 2021
У нас Гарри Поттер, каждый вечер новая серия))
Я с детьми смотрю
Мамзелькин• 14 января 2021
Я уже не помню, когда мы были в кино или другом развлекательном учреждении ...
Мы практически ежедневно выезжаем за город, есть одно местечко в лесу, где есть детская площадка (там раньше был боулинг, но его закрыли). Вот мы туда, когда тепло было, частенько катались, тишина, людей нету, лес, дети катаются играют
автор Королева Сарказма • 14 января 2021
Ответ дляМинерАлочка
Не нравится чудо женщина
А нам дуууже, красотка, любимо фільми DC, Марвел.
Нарисовалось• 14 января 2021
Ответ дляМамзелькин
Со 2 на 3 января мы с девочками были в клубе, а 4 или 5 мы были в театре )
Ms. Dolly• 14 января 2021
Ответ длягодовасик
побоялись сходить в кино?
оооо
и такие есть?
В смысле? Вы без опаски сейчас кинотеатры посещаете?
Рожайтретьего• 14 января 2021
Ми розважаємося дистанційним навчанням
Вчителі цього разу як показилися. До 3 дня уроки онлайн, а після стільки завдань, що голова обертом і усе з певними часовими обмеженнями. Зум глючить, самі вчителі не досить добре обізнані в програмних нюансах...
Тому я роблю дочці презентацію з літератури, а вона вирішує фізику.
А взагалі-то розвагами вже понаїдалися. Ми грали в настольні ігри, карти, гуляли в лісі, як були на дачі... А ще я купила дочці майстер-клас з кулінарії і вона з подружками готувала страви за тим майстер-класом. Що після того в мене досі на кухні робиться - не питайте
Наче й помила все, а постійно щось знаходжу - то кусок тіста до шафки приліплений, то олія розлита у кутку... зате смачно. Може колись господині будуть
годовасик• 14 января 2021
Ответ дляMs. Dolly
до нового года можна было\посещали с детьми много всего
годовасик• 14 января 2021
до локдауна всмысле
Ответ дляГугелП@лАмался
Я с детьми смотрю
Оооо, ми в минулому році протягом кількох вихідних всі частини передивилися, дочка старша в захваті була.
Царь-Матушка• 14 января 2021
Ух ты, автор, как круто! Домашний кинотеатр мы в кино Толе пока не ходили, но в апреле анонсируют нового Бонда, я уже вострю лыжи а так смотрим сейчас с детьми фильм - дети шпионов
Нарисовалось• 14 января 2021
Ответ дляMs. Dolly
Я без, работаю в клинике, вижу ковидников десятками в день
Ответ длягодовасик
побоялись сходить в кино?
оооо
и такие есть?
А що не так, навіщо себе наражати та ще й перед НР.
Ms. Dolly• 14 января 2021
Ответ длягодовасик
Есть люди, котрые посещают и кино в том числе, но удивляться, что кто-то не посещает кино, когда в мире такое творится, как минимум странно. Я знаю и таких и таких, а вы прям так искренне удивились, будто год проспали
Вкаблучках• 14 января 2021
Мы всегда семейные посиделки устраиваем. То кино, то игры. Сейчас новыми балуемся
LoveYou• 14 января 2021
Ответ дляРожайтретьего
Ми розважаємося дистанційним навчанням
Що то за майстер-клас? Може і нам треба
Ответ дляТра Ля Ля
у вас частный дом? покажите еще фотки
Та нема чого, звичайне все, немодне, зафукають, таун, створювала якось тему про кухню, показувала в різних темах якісь куточки, ми ще в процесі ремонту частково.
Ответ дляРожайтретьего
Ми розважаємося дистанційним навчанням
Ви - супер мама!!!!
Ответ дляВкаблучках
Ми теж граємо, в Діксіт з дітьми так смішно грати.
Рожайтретьего• 14 января 2021
Ответ дляLoveYou
Що то за майстер-клас? Може і нам треба
https://treskaschool.com
Не знаю, в яку ціну зараз, я до НР брала по акції курс для підлітків+збірник новорічних рецептів.
Дуже толково все. Подобається. Новорічні рецепти готувала тільки 2 страви. Я їх просто так брала, на НР в мене класична моя схема)
А дітям класно все розповідається)
Рожайтретьего• 14 января 2021
Ответ дляКоролева Сарказма
Ви - супер мама!!!!
Дякую! Маємо старатися, раз такі обставини. Може колись будемо згадувати, як добре було, коли усі вдома, поруч
Ответ дляРожайтретьего
https://treskaschool.com
А дітям класно все розповідається)
Дякую за ідею подарунку.
Рожайтретьего• 14 января 2021
Ответ дляКоролева Сарказма
Дякую за ідею подарунку.
Там є одна особливість. Це не просто матеріал для довічного користування, а доступ до матеріалів терміном на півроку. Я маю на увазі відеоматеріал, самі рецепти - то ясно, що можна переписати і користуватися надалі.

Завжди прошу
Альфред Шнитке• 14 января 2021
В парке гуляли, на санках катались, вот только пришли, погода сказочная, снежная
Ответ дляАльфред Шнитке
Ми вдень теж гуляли, каталися.
Ответ дляРожайтретьего

Завжди прошу
МинерАлочка• 14 января 2021
Ответ дляКоролева Сарказма
Марвел да, а ДС не пошли, хотя я так ждала отряд самоубийц
Мама Карло• 15 января 2021
Ответ дляMs. Dolly
Омг, и мы посещаем, всей семьей ходим