ЦыбаФу• 16 января 2021

Найважчі проблеми,які вдалося подолати і не розлучитися

Маю на увазі,не з дітьми,свекрухою,свекрами,а між чоловіком та дружиною.Дуже важкий період зараз в сімейному житті
Анна-Текстиль• 16 января 2021
Ответ дляСкиниУскачи!
Я никогда не считала развод чем -то постыдным. Все было слово в слово как в Вашей истории. Когда ребенку исполнился год, я ни минуты не думая подала на развод.
Страшно вспоминать , как я мылась чуть ли не с коляской в проходе ванной, а папа наш бегал к друзьям , говоря что ’ задержали на работе’.
Я вот позже решилась, дочери 4 было - но я была нелегалкой в чужой стране, было только разрешение потому-что дочь там родилась. Записано все на нем было, он меня еще и шантажировал этим. И денег не давал, я и убирала, чтоб заработать, и подьезды мыла, чтоб от него не зависеть - а уйти не было куда, и на работу нормальную пойти не могла - ребенок маленький. Боже, как вспомню - волосы дыбом

Астановитесь• 17 января 2021
Ответ дляЦыбаФу
Яким чином? В нас це не найбільша проблема,але проскакує
Не зрозуміла вчасно, як це переросло в хворобу. І умовляла, і сварились, і розходились. Але без один одного не могли. А потім в один момент він зрозумів, що я зламалась і більше не маю сили за нього боротись. І якось він переосмислив наші стосунки, відношення своєї мами до нього. З його слів у нього відкрились очі, що я і сини його єдина сім´я, а не мама, сестри, племінники. Що безкорисно він потрібен лише нам. І коли він відірвася від мами, перестав розриватися між нами, перестав реагувати на мамині маніпуляції, все налагодилося. Тобто шукайте проблему чого він вживає. Вона може бути і в ньому, і в вас. Розмовляйте, почуйте один одного. Ми не чули один одного довгі роки. Так багато часу втрачено.
Астановитесь• 17 января 2021
Ответ дляЦыбаФу
А ще велику роль зіграла травма. Я була поряд, поставила його на ноги, не відвернулася. А от мама його ... на жаль. Йому було дуже важко прийняти те, що їй від нього потрібні лише гроші і допомога. Якось так. Він все життя намагався заслужили любов матері, а не заслужив навіть елементарної вдячності.
автор ЦыбаФу • 17 января 2021
Ответ дляАстановитесь
Дякую,щастя Вам
Астановитесь• 17 января 2021
Ответ дляЦыбаФу
Дякую,щастя Вам
І вам ! Все буде добре. Не опускайте руки. Розірвати все легко, а з´єднати важко, але воно того варте, якщо людина хороша і кохана.