Меня прет))• 21 января 2021
Сколько получають и будут получать учителя начальной школы
Вот и сам вопрос. За непонятно какое дистанционное образование хочется узнать сколько получают учителя, что так себя ведут?
Меня прет))
• 22 января 2021
Ответ дляДружная семейка
Онлайн 5 уроков каждый день у ребенка 5й класс.Учителя рассказывают новые темы и ведут опрос.Все ок.Даже 2 дня я слушала))
Везёт. У нас так один только учитель свои уроки отчитывает ...
Меня прет))
• 22 января 2021
Ответ дляВеснушка
Ось нові оклади вчителів. Всі надбавки у них прив´язані до окладу, тобто фактична зпл дійсно виросте на 20%.
Посадовий оклад вчителя без категорії закладу загальної середньої освіти з 1 січня 2021 року становитиме 4 859 гривень. Це на 809 гривень більше, ніж було з вересня 2020 року. Посадовий оклад вчителя вищої категорії з 1 січня 2021 року - 6 461 гривень.
А надбавки за проверку тетрадей и т.д.?
Меня прет))
• 22 января 2021
Вот интересно, чего учителя не озвучивают свои зарплаты? Возникает вопрос, что не так все плохо, как постоянно жалуются....
Добра всем!• 22 января 2021
У нас не проведено ни одного урока!!! Хотя по постанове не менее 30% должно быть в синхронном режиме.
Честно говоря, неуважение к учителям только возрасло
Добра всем!• 22 января 2021
Хорошо устроились... Родители детей учат, а учителя только зп получают
НеВРотик• 22 января 2021
Ответ дляВеснушка
У вас посадовий оклад 2500? Щоб підвищення склало 500грн, оклад має бути 2500. Але це ж не так)
з статті:
Він навів приклад, що посадовий оклад вчителя без категорії закладу загальної середньої освіти з 1 січня 2021 року становитиме 4 859 грн. Це на 809 грн більше, ніж було з вересня 2020 року. Посадовий оклад вчителя вищої категорії з 1 січня 2021 року – 6 461 грн. Це на 1 076 грн більше, ніж було з вересня 2020 року.
але ці 809 і 1076 - це без врахування податків!!!
а всі податки разом з моєї зарплати також забирають відсотків 15-20 --- залежить від місяця...
тобто я і написала, що реально, що збільшення зарплати буде на 500 гривень!
НеВРотик• 22 января 2021
Ответ дляМеня прет))
неоднаразово писала тут свою зарплату:
1 категорія, 30 годин, класне керівництво, 15 годин стажу, Київ = 12 000 (брудними 15 000).
невже для роботи, коли ти працюєш по 12 годин на добу 12 000 - це нормальна зарплата?
Добрая свекровь• 22 января 2021
Ответ дляНеВРотик
неоднаразово писала тут свою зарплату:
Для тех кто работает маленькая, а для сачков большая.
Меня прет))
• 22 января 2021
Ответ дляНеВРотик
неоднаразово писала тут свою зарплату:
Нормальна, у нас меньше (не учитель)
НеВРотик• 22 января 2021
Ответ дляДобрая свекровь
12 000 - це нормально для 12 годинного робочого дня? ви жартуєте?
і коли працюєш, а не коли на форумі висиш!
НеВРотик• 22 января 2021
Ответ дляМеня прет))
Нормальна, у нас меньше (не учитель)
і ви працюєте 12 годин на добу?
12 000 для роботи 12 годин на добу і ще з відповідальностю за дітей?
це не зарплата!
Добрая свекровь• 22 января 2021
Ответ дляНеВРотик
Я написала нормально? Где?
Меня прет))
• 22 января 2021
Ответ дляНеВРотик
і ви працюєте 12 годин на добу?
це не зарплата!
Де Ви працюєте 12 годин? Наш вчитель 6 годин, потім платна продльонка і додому.... Якби не продльонка, то б по 6 годин і працювала.... Це з перевіркою зошитів. Сусідка теж педагог, в 13-00 вже вдома, все робить, сильно не напрягаючись, з дітьми уроки вчить своїми. Наша взагалі вчителька ’забила’ на онлайн навчання, діти чекали, а вона не може увійти. Жах. Могла сказати, що не хоче, шукали б іншу. Скільки можна дітей так мучити? Звичайно, є гарні вчителі. У нас є така вчителька з іншого предмету!
НеВРотик• 22 января 2021
Ответ дляМеня прет))
де, де? в школі!
в мене 30 годин на тиждень, а це по 6 уроків кожного дня, а до них потрібно ще підготуватись і потім їх опрацювати. і урок закінчуються в мене о 15.15, а потім ще їх опрацювати, сімейників перевірити, дистанційників, МАНи, олімпіади, класне керівництво, перевіка зошитів, підготовка на наступний день. Ось в 19-20 і узодже з школи, якщо потрібно о 17-18, то вночі ще допрацьовую.
і за ці два тижні я провела 46 он-лайн уроків і ще 14 - це були або тести подготовлені або google class room (як і онлайн уроки).
Меня прет))
• 22 января 2021
Ответ дляНеВРотик
де, де? в школі!
Ви знаете, ви визиваєте повагу! У нас я писала вище - повний жах. І зп вища - біля 20 тис. Без додаткової платної продльонка.... Яка може бути повага до цього педагога, якщо вона до дітей та їх батьків так відноситься? Тут нема їй за що платити платню... Все діти опрацьовують разом з батьками самостійно!