Дуболом• 30 января 2021
Intertop повернення
Дівчата, хто знає ,як правельно зробити повернення.
У мене не завантажується заява на повернення, а її потрібно заповнити. Телефон не доступний у них.
Як ви робили повернення?
Усім дякую 💐
Як ви робили повернення?
Усім дякую 💐
Дуболом
• 30 января 2021
Ответ дляКукарикуууууу
В замовленні була заява на повернення.
Де, в коробці?
Утренняя зорька• 30 января 2021
Може перегрузіть браузер, видаліть кеш, куки. Я зайшла на закладку їхню повернення, зробила все за їхньою інструкцією. Тае як там все описано. Мені повернули гроші десь через місяць. Я вже точно не пам´ятаю, але мені здається, що я надсилала їм за свій рахунок товар, який повертала.
Смурфик• 30 января 2021
Ответ дляДуболом
Де, в коробці?
В коробке или на пакете они вкладывают листы
Кукарикуууууу• 30 января 2021
Ответ дляДуболом
Де, в коробці?
У пакеті з замовленням накладна, на іншій стороні аркуша - заява на повернення.
Дуболом
• 30 января 2021
Ответ дляСмурфик
Нічого. Взуття тільки було.
Дуболом
• 30 января 2021
Ответ дляКукарикуууууу
Пусто. Тільки взуття.
Це моє перше замовлення.
Смурфик• 30 января 2021
Ответ дляДуболом
Нічого. Взуття тільки було.
Неможет быть, Вы наверное выкинули пакет, а на пакете карман туда вкладывают листы на возврат
Дуболом
• 30 января 2021
Ответ дляСмурфик
Це точно ,все оглянула. Я лист їм написала, від них тиша, дзвонила, теж поки результата 0.
Тобто все, я повернення зробити не зможу?
И_В_офигительных_штанах• 30 января 2021
Ответ дляДуболом
Вони завжди відписуються
Кукарикуууууу• 30 января 2021
Ответ дляДуболом
0800309919, за цим номером не відповідають? Дивно, я минулого тижні двічі телефонувала, одразу відповідали.
Смурфик• 30 января 2021
Ответ дляДуболом
Сможете
Дуболом
• 30 января 2021
Ответ дляКукарикуууууу
О, дякую. Я за іншим телефонувала
В електронній заяві взяла номер
Чебурастик• 30 января 2021
Я купляла через інтернет нещодавно. На пакеті була кишенька а в ній папери на повернення. Подивіться. Мені ще в джастін наголосили на цій кишенці.