Боюсь признаться• 03 февраля 2021

не розумію чому мої посилки на Ukraine Express не відправляються

від 23 числа стоїть позначка - готується до відправки. Скільки вона в них може там ще готуватись? Можливо мені щось ще потрібно зробити чи відмітити? І ще питання чи потрібно ставити задекларовану вартість там де вказаний трекінг номер?
Губной рояль• 03 февраля 2021
Звідки у вас посилка їде?
Цветик-семицветик• 03 февраля 2021
Посмотрите где посылка на сортировочном центре?
Губной рояль• 03 февраля 2021
У мене з Польщі виїхала через 12 днів , я їм два запити писала, чому так довго, чекайте ось і вся відповідь. Тому якось так зараз у них
Мамзелькин• 03 февраля 2021
Якщо вага меньше 2 кг, то чекають поки збереться 2 кг що відправити безкоштовно на. Потрібно підтвердити, що згодні оплатити доставку на і вам відправлять
Неновая почта• 03 февраля 2021
У меня было пару раз такое, посылка в штатах готовилась к отправке две недели. Напишите может им запрос, спросите, в моем случае помогло, отправили после запроса на след.день
Неновая почта• 03 февраля 2021
Стоимость конечно нужно указать, и инвойс приложить
автор Боюсь признаться • 03 февраля 2021
Ответ дляГубной рояль
Звідки у вас посилка їде?
Іспанія
Ответ дляНеновая почта
а як інвойс приложити? щось не розібралась з цим?
Тень льва• 03 февраля 2021
Ответ дляМамзелькин
Не так. Якщо готується до відправлення, то там неважно,яка вага посилки. Це як вже на сортувальному терміналі буде,то тоді чекає,поки 2кг набереться
Мамзелькин• 03 февраля 2021
Ответ дляТень льва
Впринципі правильно. Не зрозуміло де у автора зависла посилка
Петя-петушок• 03 февраля 2021
У меня точно так же. Только посылки с Польши.
Жирафовое варьенье• 03 февраля 2021
Ответ дляНекомильфо
Іспанія
2 недели лежала,вот вчера сдвинулись-видправлено
Жирафовое варьенье• 03 февраля 2021
Ответ дляПетя-петушок
Тоже Польша вторая неделя пошла,не уходят,готовится.
Ответ дляМамзелькин
в Іспанії
Ответ дляЖирафовое варьенье
дякую, я просто вперше зробила замовлення, от і думаю що не так
Ромашка_Бегемотовна• 03 февраля 2021
Польша, также готовятся уже 4 дня