Доль Чекомбана• 23 февраля 2021

Центр зайнятості. Інформація про попит на ринку праці

Спеціаліст на відвідуванні дає таку бумагу «Інформація про попит на ринку праці» і каже дзвоніть, цікавтеся, якщо влаштовує вакансія їдьте на співбесіду, ні-пишете «не відповідаю вимогам» або «вакансія зайнята». Питання, рашіне потрібно було їхати на підприємство, а тепер сама заповняєш у примітці, і чи це не вважатиметься відмовою моєю? Всім дякую
Плюшевая дыба• 23 февраля 2021
Мені такої не давали, я вже працюю 2 тижні. До цього давали листок, щоб я писала, куди я телефонувала чи ходила, дату і яке прийняли рішення. Та я так нічого і не писала, 9 місяців була на обліку. Чи, може, мені з інспектором пощастило і вона сама щось писала?
Чебуравлик• 23 февраля 2021
Это разные бумажки. Где самой надо идти - это направление, где обзвон - это типа ваше активное участие в поиске работы. Там без разницы что напишете, отказом не считается