Я_канеша_извиняюсь• 19 марта 2021
А ваші першокласники гуляють на вулиці на ГПД?
З січня дітей не виводили на прогулянку на ГПД. Я працюю, забираю її в 18.00. Гуртки і танці відвідує в школі. А на вулицю не виводять. А як у вас?
Хлопаю ресницами• 19 марта 2021
У нас від вчителів залежить. Одна робить домашню роботу з учнями, інша гуляє до початку гуртків.
Фиктивная• 19 марта 2021
Да, гуляют. Дольше или меньше в разные дни и погоду, но гуляют обязательно
Бутербродница• 19 марта 2021
Гуляли в 1, 2, 3 классе , сейчас 4 класс не гуляют , уроки делают, тренировка и домой.
Зубная фея• 19 марта 2021
Ответ дляБутербродница
Уроки не можна так довго робити. 1-1,5 години достатньою. Треба і свіжого повітря ковтнуть.
Бутербродница• 19 марта 2021
В 14:00 заканчиваются уроки , в15:30 тренировка начинается. Когда гулять!? После школы прогулка.