Зашла на 5минут• 30 марта 2021
Нормальний обід на роботу чоловіку?
Чи не "морю я голодом"свою сім´ю?
ЖенаАйтишнеГа• 30 марта 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
А чому, він сам?
Мой обедает в кафе, я б рехнулась тормозки готовить. Это надо подумать, что купить, что приготовить. Я себе собираю на обед, так меня это бесит, когда после ужина не остаётся и надо что-то придумать:)
Зашла на 5минут
• 30 марта 2021
Ответ дляЛЮБА
Выздоравливайте , понятно что здоровье самое главное!
Нормальный обед у вашего мужа.
У моего на завтра тефтели,салатик с крабовыми палочками( любимый салат) и шарлотка.
Нормальный обед у вашего мужа.
Дякую. Ви молодець, мій олів´є любить і з ананасами. Я зараз не в силах, набігами на кухню і падаю, в домі такий жах, сьогодні дітей повела погуляти за 500 м, ледве додому добрела, вчора взагалі їх у двір випустила самих.
Зашла на 5минут
• 30 марта 2021
Ответ дляСам себе Петросян
Висота судочка з рисом? М’яса не мало?
Не міряла, стандартні Ікея, мабуть в кожному домі є. М´яса, та ніби ні, нарила з дна спеціально.
ayevstafyeva• 30 марта 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
Потрошку всього, хімозину маленькими порціями, хочеться вже свіжого всього. Чоловік наїдається, іноді говорить, що багато було
Так ф зачем Вам мнение кого-либо, если мужа все устраивает и он наедается?
От себя лично - Вы мой герой!!! Я ни разу мужу обед не собирала, разве что - пробные кулинарные успехи залежались
Зашла на 5минут
• 30 марта 2021
Ответ дляСолнечный день
мужа спросите
Він боїться набрати вагу, погляд зі сторони цікаво, що і скільки інші дають. Говорить, що ок.
Зашла на 5минут
• 30 марта 2021
Ответ дляНамакушка
дайте еще бутербролд с сыром или колбасой и печенье к ча.ю
Завтра запитаю, ковбаси немає ніколи в домі, не вживаємо практично.
Ответ дляЗашла на 5минут
Главное здоровье, а муж может и на бутерах перебиться ( которые сам и делает) когда я болею.
Зашла на 5минут
• 30 марта 2021
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Мій вже рік з судочками, кафе зараз на винос, часу багато забирає, та й економія тис 2,5 мін.
Зашла на 5минут
• 30 марта 2021
Ответ дляayevstafyeva
Дякую. Ми вже 11 років разом, з першого лня збирала, потім був період, що офіс без кухні, діти малі на руках, він в кафе перебивався, а вже рік як знову з судочками. Таких героїв багато.
Зашла на 5минут
• 30 марта 2021
Ответ дляЛЮБА
Ще двоє малявок, їх потрібно годувати. Вчора півкуриці вкинула в мультю і булгур на обід + овочі.
Солнечный день• 30 марта 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
я бы перекус добавила. у меня для себя самой овсянка или каша любая с яблоком (фруктом короче). банан на перекус, апельсин. могу скомбинировать вместо завтрака и перекуса молочку (сырники, творог с чем-то и омлет с бананом), на обед иду борщик/суп поесть. в конце рабочего дня чай пьем. как-то так. если беру салат, то он уходит после обеда.
Зашла на 5минут
• 30 марта 2021
Ответ дляСолнечный день
Ну ще бере фрукти - банан, яблуко, апельсин, мандарини.
Зашла на 5минут
• 30 марта 2021
Ответ дляСолнечный день
хороший вопрос запостили) очень)
Чим хороший? Життєвий.
ЖонДуан• 31 марта 2021
Ответ дляЗашла на 5минут
А чому, він сам?
Нет, ест в кафе, ресторанах. За 20 лет ни разу не собирала обед. Но дома готовлю много и часто.
Зашла на 5минут
• 31 марта 2021
Ответ дляЖонДуан
Зрозуміло.