Гл@ша• 21 апреля 2021

Дистанційне навчання та критерії оцінювання робіт в зошитах.

Написати тему та запитати мене спонукало сьогодні повідомлення в вайбер від учителя . Мовляв їй тяжко й коли не будуть кидатися вчасно роботи й коли (тут саме це мене зачепило, щоб створити тему) під роботою буде не правильно написана дата або вона відсутня то вона не буде перевіряти й просто ставитиме 4 бали мовляв лише за те що написали. Мене цікавлять критерії оцінювання робіт в зошиті. P/S тема не перемити кісточки вчительці цікаво просто дізнатися чи вірно буде 4 бали за роботу просто без дати?
yana_zab• 21 апреля 2021
Я так понимаю, что дата должна быть в работе, почему ее не поставить и не игнорировать обязательные требования при оформлении работ в тетради?

ARAIL• 21 апреля 2021
А в чем проблема поставить дату под работой? Или нужно быть заведомо против любых требований учителя?
crystal• 21 апреля 2021
Верно. Выполняйте требования учителя. Ничего страшного в этом требовании нет. Вас не по 100 грн к работе попросили сдавать, а всего лишь дату ставить. На уроке дату ставят всегда? Да. В чем вопрос?
автор Гл@ша • 21 апреля 2021
мені потрібні чіткі критеріїї оцінювання робіт, не додумування та особисті версії, а ДОКУМЕНТ на який повинен спиратися вчитель при оцінюванні, без домислів й т.д. знайшла лише критеріїї по 1-4 класах, амені потрібна середня школа, самеїї не можу знайти.
Scylla• 21 апреля 2021
Ответ дляГл@ша
Не существует документов оценивания работ на дистанционке. Ото у вас куча лишнего времени, чтоб искать критерии. Вместо того, чтоб уважить такую несложную просьбу учителя.
Зачем жить, чтоб пытаться что-то доказать? Вместо этого книжку почитать лучше, поиграть с ребенком.
автор Гл@ша • 21 апреля 2021
Ответ дляScylla
так в мене купа часу, й те що мені цікаво знати я запитую, вам це не до вподоби? ну то таке не всі ідеальні
asia_mich• 21 апреля 2021
Я вчитель старших класів, робіт з паралелі - до 100. Перевірила,є дата,виставила. відповідно у журнал. Роботи здають не в одну хвилину,тому,якщо дата не стоїть, або не відповідає завданню-виникають проблеми: я вам здав, а чому оцінки немає,ой є, ой не там, ой пошукайте... Навіщо ж добровільно ускладнювати життя усім,через своє небажання діяти у відповідності до прохання вчителя. А, зрозуміло, винним буде вчитель(
автор Гл@ша • 21 апреля 2021
Ответ дляasia_mich
без домислів про винність вчителя), ви вчитель поясніть мені учень здає роботу без дати( не має значення забув просто поставити, ви ж не будете заперечувати що таке трапляється?, чи просто не захотів, неуважний й т.д. варіанів маса ) але в заданий час, чи маєте ви право просто не читати й поставити 4 бали?
Scylla• 21 апреля 2021
Ответ дляГл@ша
Мне НЕ не до вподоби. Ваше время, ваш ребенок. Мне параллельно, а ещё удивляет.

ARAIL• 21 апреля 2021
Ответ дляГл@ша
А что Вам это даст ? Дистанционное обучение теперь надолго, правила будут меняться.
И мне всегда вот интересно, люди, воспринимающие в штыки требования в школе, вы и в жизни так себя ведете?