Шальная коклетка• 27 апреля 2021

Колаген

Чи може колаген сушити шкіру?
Купила нову сироватку, ніколи раніше колагеновими не користувалася. Здивована, чесно кажучи. Очікувала трохи іншого ефекту, а натомість всі дрібні зморшки проступили
энциклопУдия• 27 апреля 2021
наносите сверху крем?
но да
он сушит

да и в принципе он бесполезен

автор Шальная коклетка • 27 апреля 2021
Ответ дляэнциклопУдия
наносите сверху крем?
но да
он сушит

да и в принципе он бесполезен
Ні, не користуюся кремом.
От, халепа. Не зустрічалася мені інфо, що сушить. Навпаки, всі так нахвалюють.
Мені ж найважливіше, щоб засіб не сушив і не подразнював. Хай нічого не робить, аби лиш зволожував і не було червоних плям.
энциклопУдия• 27 апреля 2021
Ответ дляШальная коклетка
Ні, не користуюся кремом.
так без крема всё (или большинство средств) будет сушить
потому что в основном сыворотки на водной основе. а вода испаряетя ии вот результат
ЛисАпедная• 27 апреля 2021
Сыворотку нужно обязательно запечатать кремом. Иначе нет смымоа6в ней
Бритоножка• 27 апреля 2021
Попробуйте увлажнить кожу тоником или гидролатом, потом сыворотка, потом крем
Апофиозная• 27 апреля 2021
Колаген только пить нужно. А всё остальное это маркетинг
Апофиозная• 27 апреля 2021
Не зря там есть условия его приёма, что бы он максимально усваивался
автор Шальная коклетка • 27 апреля 2021
Нічого собі( Я так багато засобів не використовую. Повністю відійшла від кремів. Не люблю таку текстуру. Раніше подібних проблем з сироватками не виникало.
Дякую за поради.