Дедуськина бабуська• 02 мая 2021
Фільм англійською
Дівчата, потрібен хороший фільм англійською, цікавий.
Гру Престолів дивилась, решта серіали трохи не цікаві, тому шукаю фільм. Вже в списку Матриця (люблю таке), що б ще, де багато гарних діалогів?
P.s. люблю так слухати британську високу, але оці британські серіали така нудятина)
Мочалкин блюз• 02 мая 2021
Так практически все известные фильмы в оригинале на английском, смотрите то что вам нравится. У всех же разные любимые жанры, актеры, режиссёры и т.д. Как тут можно посоветовать?