АяВсёЗнаю• 04 июня 2021
Музей фотоілюзій Київ
Хтось знає,як розраховується вартість квитка-фото на дитину 6 років....
Подарували сертифікат бодо, хочемо на наступні вихідні піти,але не можу знайти інформацію,як тоді доплачувати...д
Однозначная• 04 июня 2021
Ходила недавно.. если предварительно записаться то 160 гр билет, а так 200...
АфродитаПетровна• 04 июня 2021
Ответ дляОднозначная
Интересно?
Однозначная• 04 июня 2021
Ответ дляАфродитаПетровна
Интересно?
Это фотозоны..лучше идти комппнией)) хоть пофоткаетесь по очереди ..
АфродитаПетровна• 04 июня 2021
Ответ дляОднозначная
Поняла, спасибо