Даха-сваха• 21 июня 2021
Які ваші улюблені парфуми на літо, спеку?
Парфуми, від який ви балдієте. Порадьте, що можна піти затестити. Все закінчилось повністю. Хочу щось нове. Вчора в брок нюхала, нічого не вибрала
мимАпроходила• 21 июня 2021
В сильну спеку краще йде запах мила і кондиціонера нагадують про душ і свіжість.
Градуси в 23 тільки починає хотітися щось. Звичайно це акватика і моноаромати типу Деметер
СССРовна• 21 июня 2021
Ответ дляКукуша
Соль и дерево Джо малона
там шалфей и соль) если вы о wood sage
Гжегож Бженчишчикевич• 21 июня 2021
Я из тех ненавистных женщин, пахнущих удушливым сладкими ароматами круглый год. Мой минимум - guerlain citrus fragrance, это для меня как водичка.
СССРовна• 21 июня 2021
а на жару люблю цитрусы - у atelier cologne много шикарных ароматов!
кроме того, d&g light blue и его вариации (ну это вообще мой любимый аромат уже лет 15 ).
хотя и послаще иногда люблю, на жаре ароматы по другому раскрываются совсем
Даха-сваха
• 21 июня 2021
Амуаж саншайн як на літо? Не дуже впдкий буде?
Хочу щось цікаве, манке, не важке, не удушливе
Даха-сваха
• 21 июня 2021
Поки хочу затестити Англел і демон, сіль і дерево, шанс фреш, амуаж саншайн
Невидимка Майя• 21 июня 2021
На літо люблю Версаче Версенс і легенький Зелений чай Елізабет Арден.
Оскорбляю всячески• 21 июня 2021
Loewe Aqua, Ozone Sergio Tacchini . Последний цитрус, грейпфрут, любимый, но уже по моему, не выпускают