Не кую, не мелю• сегодня в 08:23

Как поставить в высотку буржуйку?

Нужно какое то разрешение?
Нужно бить стенку что-бы вывести трубу?
Дрова сильно коптят на соседей и на квартиру?
Ковбой Хагис• 1 час назад
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Я от не розумію, півтеми срач. Реально ніхто не намагається навіть задуматися над проблемою? Я вважаю що так, дійсно, минула зима була в Києві важкою (я поки за Киїів кажу). В нас не було два тижні опалення в люті морози, світло по годинах давали. Будинок повністю на електриці. Слава Богу, що це було лише два тижні. Але я встигла захворити на пневмонію, я мій старенкьй 19 річний кіт взагалі ледь не помер.
Прогнози на наступну зиму ще гірші, і не потрібно для цього нікого слухати, і так все зрозуміло. Воне не дадуть нам пройти зиму.
І мене, наприклад, теж турбує питання як вижити в панельці тривалий час без опалення, води, каналізації. Лишати місто ми не можемо і не будемо поки є робота, да і виїжджати нам немає куди.
Теж цікавлюся різного роду обігрівачами, але, газового дуже боюся, а інших альтернатив не знаю(
С прошлой зимы покупали газовые обогреватели, сзади баллон. Размеры разные. Те, у кого все электрика, как у наших соседей, от холода аж мозги мутнели, в прямом смысле. В доме была авария еще к тому же, без света и тепла 7 суток сидели, еще и графики по 12 часов отключения. Газовые плитки на баллончиках в нашей стране похоже уже должно поставляться сразу с варочными поверхностями электрическими
А мы генератор вот купили еще и на газу- бензине, мало ли, чего не будет зимой, и что по какой цене будет.
Цены, я хочу сказать, с зимы сильно не упали, подождала до июля, нашла генератор у официалов, на 6 мес оплата частинами, и то легче.
Люди, действительно, странно комментируют, или они здесь не находятся, или не были прошлой зимой тут или просто тролли. Все не выедут! И отопление будет не у всех! И свет, и даже газ, вот, читаю.
И об этом уже открыто говорят. Нужно готовиться.

Ковбой Хагис• 1 час назад
Ответ дляСмайлик
Бо повністю вибитий наш видобуток. Він покривав потреби населення. До зими й зі сховищами можуть бути проблеми і з розподіленням.
Я не знала еще о таком, и не читала, это трындец.
Ду да ду да ду• 1 час назад
Ответ дляИз Кукуева я
Как часто вы контролируете вашу вентиляцию на обратную тягу?
у нас стоит датчик, да контролирую, так как не хочу закончить как семья из соседнего подъезда. У меня стоит чугунная буржуйка - экожар, и да это сталинка в центре города.
КаРаКаТиЦа• 51 минуту назад
Ответ дляКовбой Хагис
Газові балончики з плитою це в нас є давно. Дуже виручає. Навіть для обігріву. Я купила кілька аптечних грілок і нагрівала воду на газовій плитці. Грілка це хороша ідея, дуже довго тримає тепло. Якщо в 11 ночі залити, то до 4 ранку тримає. Кота свого я саме так рятувала.
А генератор нам нічим не допоможе, ми на 8 поверху, навіщо він?
Думаю ще таке. А якщо придбати зарядну станцію та включати від неї електропростині? Хоча...де ії потім заряджати, в пунктах незламності з зарядними не пукскають( В нас є одна маленька, але ії недостатньо
Кондуктор троллейбуса• 50 минут назад
Ответ дляНе кую, не мелю
Газовый баллон можно?
Не можна, але хто перевірить. Хороший варіант, якщо нормально зробити.
Цирк на дроті• 47 минут назад
Ответ дляСмайлик
це вже краще) але коли буржуйки встановлять 90% жителів будинку, то нічого їм не буде) раніше й генератори не можна було біля багатоквартирного будинку встановлювати і зберігати паливо теж)
Кондуктор троллейбуса• 45 минут назад
Ответ дляДобра, коли сита!
Для чого вона потрібна була в 90-х?

У кацапських ботів мозок поплавився.
Для того, що не всяке місто - Київ. А маленькі містечка тупо різали від опалення з позначкою ’не вигідно, грайтесь як хочете, грошей немає’. Ще напишіть, що такого не було)
Кондуктор троллейбуса• 42 минуты назад
Ответ дляЦирк на дроті
1. Закон України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» - фасад, зовнішні стіни та інші несучі конструкції є спільним майном співвласників. Самовільно пробивати зовнішню стіну та монтувати димохід не можна без дотримання встановленого порядку.

2. ДБН В.1.2-7:2021 «Основні вимоги до будівель і споруд. Пожежна безпека» - будівля під час експлуатації повинна забезпечувати пожежну безпеку, а конструктивні рішення мають обмежувати поширення вогню та диму. Самовільне встановлення дров´яної печі та димоходу, не передбачених проєктом, цим вимогам не відповідає.

3. ДБН В.1.1-7:2016 «Пожежна безпека об´єктів будівництва» - будівельні рішення повинні забезпечувати обмеження поширення пожежі та не збільшувати пожежну небезпеку будинку. Виведення димоходу через фасад без проєктного рішення суперечить цим вимогам.

4. Правила пожежної безпеки в Україні (наказ МВС №1417) - під час експлуатації будівель забороняється створювати пожежонебезпечні умови, використовувати обладнання та опалювальні пристрої з порушенням вимог пожежної безпеки. Самовільне встановлення буржуйки без проєкту та належного димоходу може розцінюватися як створення пожежної небезпеки.

5. Кодекс України про адміністративні правопорушення, ст. 175 - порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки та порушення прав інших співвласників будинку тягне адміністративну відповідальність.

Вам достатньо, чи продовжувати? 😡
Це все ваші вільні трактування, вибачте. Там (крім фасадів) просто загальні фрази про ’пожежну безпеку’. І ваші персональні домисли, що там чому відповідає чи не відповідає. Ніякими нормативним актами не регулюється буржуйки і газові балони.
Кондуктор троллейбуса• 40 минут назад
Ответ дляничевока
к сожалению да. помню ещё прошлой зимой всякие дебилоиды накупили экофлоу, неправильно их подключали и они взрывались в квартирах.
а такие вот как автор ещё и буржуйки и газовые баллоны в многоэтажки понесут
Я вибачаюся, а як можна неправильно підключити екофлоу? Ви його в очі бачили?

Цирк на дроті• 36 минут назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Кондуктор троллейбуса• 26 минут назад
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Беріть газовий, вивчайте інструкції і саму тематику. Альтернатив немає (особливо для багатоповерхівок). Він може в не знадобиться, але якщо знадобиться - фіг докупишся потім. До газового можна і плитку маленьку під´єднати - от вам і їжа, і чайок. З точки зору безпеки всі ці рішення - таке собі. Але ж зараз вже давно не ті балони, а нормальний великий балон впринципі безпечніший за туристичні (хіба якщо шахед полетить то бум буде голосніший). Але він і не перегрівається, як ті малогабарити. І об´ємами від п´яти літрів, композитні варіанти.
Поросенка• 22 минуты назад
Ответ дляНе кую, не мелю
А если холодно?
Никак ,єлектро
КаРаКаТиЦа• 15 минут назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Плитка газова в нас є на балончиках. З приготуванням їжі якраз проблем немає. Ні, газовий я боюся, ми живемо в дуже небезпечній локації нажаль((
Зараз читаю про керосиновй Toyotomi
Ковбой Хагис• 10 минут назад
Дтек вот даже предлагает уже системы для энергонезалежности.
5 киловат хватит на 10-12 часов, чтобы горели лампочки, работал холодильник, микроволновка, мультиварка сварить кашу 1 раз, мелкие электроприборы, типа кофемолки, полотенцесушителя, теплый пол на полчаса можно включить, посушить ванну, аккумуляторный пылесос, или робот пылесос, комп, ноутбук и телефоны-само собой.
110 тыс. Дорого. Мы сами дешевле собирали. Около 50 тыс на данный момент со сборкой в щиток
Ковбой Хагис• 12 минут назад
Фото не приложилось