Продавец овец• 22 июня 2021
Образи на маму не дають спокійно жити.. Як впоратись?
Повторюю собі що доросла, намагаюсь абстрагуватись від негативних спогадів, згадувати хороше. Але весь час випливають образи бо в важливі моменти мами або не було поруч або вона була проти мене, не вірила мені і не сприймала як повноцінну людину, жінку. Працюю над собою, але постійні відкати. Дуже сумно((
Продавец овец
• 22 июня 2021
Ответ дляМедсестричка
все вона розуміє. І не в купівлі внуків справа, а саме в тому, щоб позлити вас, показати, ’хто тут головний’. Це нездорові стосунки між матір’ю і дочкою, і, на жаль, це не рідкість
Так і є, вона саме так і сказала, що вона краще знає і крапка.
Медсестричка• 22 июня 2021
Ответ дляБлондинка в Законе
Погано, що повернулась.
Це правда. Але схоже, і на відстані, мама б знала, на які кнопки натискати
Продавец овец
• 22 июня 2021
Ответ дляБлондинка в Законе
Ну то терпiть приниження, чекайте, поки дiти почнуть приниживати вас, бо з вами так можна. Обiди минають, а ось якщо принижуватись, вашi кородони поступово так подвинуть, що вони зникнуть зовсiм i ви в своэму домi рота не вiдкриэте. А в тiм, ви i так нiхто у власному домi.
Не все так погано, після того випадку, вдома мама в мене більше не була і не знаю коли буде. Зустрічаємось або на нейтральній території або в батьків.
Блондинка в Законе• 22 июня 2021
Ответ дляПродавец овец
Вона блін медик, мала б розуміти, що це не любов, а спроба купити внуків будь якою цін, ціною їх здлров´я вірніше.
Только это нужно не нам, а ей сказать. Блин, у меня в 11 лет были все шансы стать диабетиком. Но моя мягкая покладистая мама выгрызла у судьбы мое здоровье - и у меня, безвольного ребенка, и у своей власной матери, и у самодуры свекрови и вот за это я ей благодарна всю жизнь. Ей, а не добрым бабушкам, пекущим пироги ведрами. А вы идете на поводу, лелея свои обиды, продолжая забавляться в жертву.
ЯсноВидящая• 22 июня 2021
Ответ дляБлондинка в Законе
А вы сейчас чем занимаетесь? Нарушая чужие границы, вас собственные проблемы никак не беспокоят? Немотивированная агрессия, хамство, для вас норма?
Блондинка в Законе• 22 июня 2021
Ответ дляБез комплексов
Вот реально охренеть.
Т.е к маме претензия есть что с 7 мес и до 5лет воспитывала бабушка, а папа добряк ? Может просто по...
Простите за выражение но как можно так воспринимать действительность?
Блондинка в Законе• 22 июня 2021
Ответ дляПродавец овец
Тато мене завжди розумів і підтримував, мені хочеться його обнімати і цілувати, не знаю чому так. Був час ми жили з ним недовго разом, орендували разом квартиру в іншому місті, він приїджав на у відрядження. Це були чудові часи. А по житті всім завжди командувала мама, не пам´ятаю щоб тато їй колись заперечував, праведного гніву боялись усі в нашій сім´ ї)
То есть он такой же мямля - отказался от дочери в угоду жене...
Продавец овец
• 22 июня 2021
Ответ дляБлондинка в Законе
Був момент, коли відмовився. Але я на нього не ображаюсь, не можу.
Продавец овец
• 22 июня 2021
Тато зі мною нормально говорить, по душах, я бачу його любов.
Блондинка в Законе• 22 июня 2021
Ответ дляЯсноВидящая
Я только повторяю слова автора. Или для вы можете как- то по другому назвать выворачивание вещей у взрослой дочери, матери двоих детей? Вашего ребенка тоже могут накормить тем, что ему нельзя или покрасить без вашего ведома и согласия? Где тут моя агрессия? Всего лишь пеиесказ ситуации автора с ее же слов.
Медсестричка• 22 июня 2021
Ответ дляПродавец овец
О, Ви собі не уявляєте масштабів обід, якби я так сказала. Мені б оголосили анафему.
Тут або анафема і збереження самоповаги (а також поваги дітей),
або... і далі діяти під впливом нав’язаного почуття провини, який ’вшили в мозок’ дуже давно, жити з образами і затлумленим гнівом, який ’дівчаткам заборонено відчувати..
Тільки не думайте, що це ’просто емоції’, це те, що руйнує з середини((
ЯсноВидящая• 22 июня 2021
Ответ дляПродавец овец
Никто из здесь присутствующих не знает, автор ни ваших родителей, ни той ситуации в которой они находились.Что послужило причиной такого поведения. Потому судить никто не имеет права. Не воспринимайте серьезно чье то оценочное суждение оно к реальности никакого отношения не имеет. Точка.
ЯсноВидящая• 22 июня 2021
Ответ дляБлондинка в Законе
Мямля, подкаблучник, вы никто, будут унижать собственные дети так можно- это топтание чужих границ. Мерзко и с удовольствием. Прежде чем кому нибудь в таком тоне давать советы надо разобраться с собой.
Продавец овец
• 22 июня 2021
Ответ дляЯсноВидящая
О, я вдячна за всі думки тут, в них є якась доля правди. До думок чужих людей я ставлюсь дуже спокійно)
ЯсноВидящая• 22 июня 2021
Ответ дляПродавец овец
Да тут и не такое бывает.
Медсестричка• 22 июня 2021
Ответ дляБлондинка в Законе
це зараз ми вже знаємо про маніпуляторів і співзалежних, і є психотерапевти, які розкладуть все по поличках.
Думаю, тоді чоловіку з емпатією, зустрівши жінку-нарциса, маніпулятора і тд, шансів вирватись і щось змінити було небагато. Скоріше такий зіп’ється, ніж піде проти волі такої жінки.
Продавец овец
• 22 июня 2021
Ответ дляМедсестричка
Та слава Богу все добре склалось.
Боюсь признаться• 22 июня 2021
Ответ дляМедсестричка
Если автор так будет думать, то точно не простит мать. Родители несут одинаковую ответственность за все, что происходило в их семье.
Медсестричка• 22 июня 2021
Ответ дляБоюсь признаться
А навіщо їй прощати матір? І як взагалі прощати того, хто прощення і не просить, і не думає визнати, що тут і тут чинила не правильно?
Автору треба розібратись, хто вона в цих стосунках і чому так дозволяє з собою, як навчитись відстоювати свої кордони, не відчуваючи провини при цьому. Не нести цю ношу на своїх плечах все життя і не передавати помилкові моделі дітям.
З приводу батька автора - це тільки мої припущення, що він сам був жертвою маніпуляцій+любов до дочки. В результаті ішов на поводу, щоб не зробити ще гірше. ’Компенсував’ дитині несправедливості від матері своєю любов’ю і прийняттям. Такі мої враження.
Продавец овец
• 22 июня 2021
Ответ дляМедсестричка
Прощати треба, щоб звільнитися від образ і жити щасливо. Аля цього треба перестати всіх жаліти, почати жити своїм життям і нести відповідальність. Дорослою і самодостатньою людиною неможливо маніпулювати, оражати. Я до цього прагну.
Медсестричка• 22 июня 2021
Ответ дляПродавец овец
Підтримую ваше прагнення до самодостатньості.
Про прощення - я це бачу не так. Звільнитись від образ, жити щасливо - це пропрацювати свої травми. Так, щоб вони більше ’не турбували’. Але це не про прощення, імхо.
Добрый Йиннот• 23 июня 2021
Ответ дляГопница-Советчица
Например во что полезное обратить обиду? У меня, например, обиды на маму недетские, в детстве тоже хватало разного, но я все время пыталась быть хорошей, достойной, хотя мне регулярно говорили, что сестра ласковая, а я грубая и неласковая. А потом после некоторых маминых поступков меня от нее отвернуло. И понимаю, что надо бы простить, но не могу, какое-то непринятие ее, она требует к себе внимания, а мне не хочется с ней общаться.
Я не могу в одной теме вам дать инструкцию.
Для начала определитесь с дозами внимания. Соотнесите то, что мать требует, с тем, что вы считаете нужным дать.
И будьте честны с собой в этих рассуждениях.
Это ваши внутренние диалоги - здесь не нужно отыгрывать хорррошую девочку.
Потом подумать, почему вы продолжаете эмоционально обслуживать мать. Чего вы пытаетесь этим добиться? Здесь прям очень важная точка, где нужна ещё бо́льшая честность перед собой.
И только после этих ответов можно понять, что вы вложили в понятие ’простить’.
Вопрос трансформации злости является второстепенным в этой схеме.