Аноним НаВсеГда• вчера в 19:40
All inclusive не для мене і моєї сімі
Мені смачно вдома та у нас в кафе, ресторанах в Україні.
Закордоном все не те.
Їжа несмачна.
Вдома я ретельно вибираю продукти, якісні.
Закордоном у ол інклюзів це все низької якості продукти.
Звичайно я не говорю про ол інклюзів за 10к баксів, можливо там і дійсно смачно.
Донька теж нічого не їла.
Алкоголь теж жахливий.
Ну таке.
Розкажіть про ваш ол інклюзів
Яку їжу їли ? Смачно чи ні ?
Наприклад були креветки,не чищені від какашок
Я пробувала очистити , а воно вже як прилипло там і все 🤷♀️
Ну не знаю я дома все вичищаю.
Баклажани та картопля були сирі тверді, не доготовлені.
Скрізь де була щось не так.То спецій забагато.
То одна спеція на всі страви, що теж не смачно.
Закордоном все не те.
Їжа несмачна.
Донька теж нічого не їла.
Алкоголь теж жахливий.
Ну таке.
Розкажіть про ваш ол інклюзів
Яку їжу їли ? Смачно чи ні ?
Ну не знаю я дома все вичищаю.
Патика-мотика• вчера в 20:48
Ответ дляГлубоководная селедка
И что вы заказываете на 4-х на 18€?
По гіросу і в машину. Раніше ще дешевше було, можна було і за 10-12 євро ті ж 4 гіроси взяти.
Глубоководная селедка• вчера в 20:49
Ответ дляПатика-мотика
Так, щоб його на олл їсти, то треба там бути постійно, це обмеження, це рабство, а не відпочинок.
Наши друзья ездят только на олл. У них одному ребенку 15, которому нафиг те экскурсии или прогулки по жаре не нужны. Ему хватает аквапарка, бургер, пицца и т.д. Второму ребенку 3 года. Тому еще не нужны прогулки по городу. Ему детская комната, детский бассейн и горки для маленьких. А родители не парятся чем и когда покормить.
Люди ж разные
Патика-мотика• вчера в 20:49
Ответ дляГлубоководная селедка
А вы думаете в Турцию или Египет едут чтоб по ресторанам ходить? Там лежачий вид отдыха в основном. Многие такое любят.
Це мій кошмар ((((
Глубоководная селедка• вчера в 20:50
Ответ дляПатика-мотика
Серьезно? Это ресторан у вас?
Патика-мотика• вчера в 20:50
Ответ дляІстеріомама
а ні, в таких я жодного разу не була, були в Турції раз, і чоловік сказав, що більше не поїде. Але не через готель, готель якраз нормальний був, а через росіян. Такі вони гидотні і хамовиті, а це ще до війни було. Зараз так взагалі не уявляю, як туди їздити.
Хоча цих росіян як собак крізь вистачає. Проте на європейстких курортах вони якісь спокійніші чи що.
Вони в Європі часто шифруються
Патика-мотика• вчера в 20:51
Ответ дляГлубоководная селедка
Люди ж разные
Ой, з такими, якраз ще краще їздити. Одному сісю дав - і спить людина, інший - в авто заснув, краса.
Патика-мотика• вчера в 20:52
Ответ дляГлубоководная селедка
Серьезно? Это ресторан у вас?
І ресторани, і гірські таверни - де захотіли їсти, там і замовили.
Глубоководная селедка• вчера в 20:52
Ответ дляПатика-мотика
Кому сисю? 3-х летке??? А вне машины не бывать? 😂
Глубоководная селедка• вчера в 20:53
Ответ дляПатика-мотика
Гирос?
Весела бджілка• вчера в 20:58
Ответ дляЯйцеголовая
Смотрела недавно видео на ФБ об оллинклюзив - там столько неприятных нюансов было, что я рада, что только однажды на таком отдыхе была. После того видео в жизни больше не поеду на олл
Посмотрите видео вскрытия человека и никогда не умирайте.
Весела бджілка• вчера в 21:00
Ответ дляПатика-мотика
Не несите херь.Рабство сейчас у нас в стране.. А там отдых. Мб не для вас, а для большинства -да.
Гуру троллинга• вчера в 21:04
Ответ дляПатика-мотика
Греція, Кіпр.
Еще 15 лет назад обед на 4-х там стоил не меньше 50 евро. И это без напитков. Не представляю, что вы там могли заказать на 20 евро.
Уже увидела, гиросы. Ну тогда окей. Но каждый день их есть? Надоест очень быстро. А нормальный обед обойдется, в любом случае, в копейку.
Из Кукуева я• вчера в 21:05
Ответ дляПатика-мотика
Автор, я з вами, і не для нашої сім´ї, нудно, скучно, їжа ще ок, людині скільки не треба, як там.
А разве обязательно все жрать? Можно ж выбрать, что нравится и не оставлять в тарелке
Швидкоруч• вчера в 21:06
Ответ дляЮпитерная
Бред полнейший, от тех, кто дальше Египта и Турции не летал
Знаю в Болгарії шикарний готель олл.
В районі 110 тис на 7 днів.
Якщо вибирати за 30-50 тис, то чого нарікати, що несмачно.
В районі 110 тис на 7 днів.
Швидкоруч• вчера в 21:08
Ответ дляЮпитерная
Я бачила готелі дуже високого рівня, в різних країнах і знаю про що кажу… Олл це для диких і бідних в основному, на недорогих курортах.. для наших тих, шо з віями накладними обовʼязково
На таких і розраховано))
Це, типу, покладуть мені 5 кружальців тушеного на воді кабачка, залиють конфітюрою із зелених помідорів, зверху 2 креветки втулять і вся вечеря? Нє, я на таке не підписуюсь.
Просто болталка• вчера в 21:32
Ответ дляЯйцеголовая
Конечно, лучше так, чем травиться непонятно кем приготовленными блюдами
Если бы люди знали, из чего и как делают те блюда...
Из тех же продуктов что вы купите в супермаркете, они даже свежее будут, потому что не залеживаются
ЗавЛабСнаб• вчера в 21:36
Ответ дляПатика-мотика
Греція, Кіпр.
Так Греція чи Кіпр? 😂😂😂
І де там влітку на курорті можна ситно пообідати вчотирьох на 18 євро? Три гірос і одна кава в мене виходить на ці гроші. Максимум. І це не біля пляжу.
СМСница• вчера в 21:44
Ответ дляПатика-мотика
Ну, можливо, в європейських. А я говорю про дикі країни - Египет, Емірати, Туніс. В європейських - страви на грилі смачні в ресторанах, на олл була лише раз, але не була ні на обідах, ні на вечеря, тому не знаю, як там було.
Емірати - дика країна? Ви там бували?
Ото ’експерти’ тут зібралися...
Khmelnichanka• вчера в 21:49
Мене влаштовує проста свіжа їжа без витребеньок.
Якраз така, як в економ- готелях ))))))).
Ну, і якщо знімаю не готель, а апартаменти, то теж переважно купую готову їжу, яку потрібно лише розігріти .
Мені цілком ок, казусів ще не було :)
Яйцеголовая• вчера в 22:21
Ответ дляПросто болталка
Как раз на олл они и залеживаются
Баба на горошині• вчера в 22:49
Египетський алл-фу. Правди ми брали недорогі 5* , не хілтон з марітім.
А от харчування в Іспанії -супер. З мушлями, різноманітною рибою-тунець, лосось, яловичиною, ковбаси місцеві овочі та фрукти смачні.
Пусин Кукин• вчера в 22:52
Ответ дляЯйцеголовая
+1000
Раз приготовил, раз в ресторанчик и день прошел весело
Большинство людей не хотят готовить ни одного раза на отдыхе)
Цветочница• вчера в 22:52
Ответ дляПатика-мотика
Мої на оллах їли - хлібчик, яблука, банани, кавуни і іноді курочку з усього різноманіття.
А вдома що їдять?
Губка Боб• вчера в 22:56
В хороших отелях отлично кормят, в бюджетных бывает по разному. Ездим часто, опыт уже богатый, но меня и мою семью все устраивает
Mrs.Sexuality• вчера в 23:03
Объездила прилично стран,all, везде отлично по ппитаню в нормальных отелях.
Вот где траванулись люто , сначала ребенок, потом я-в санатории в Украине.
Думала, помру.
Mrs.Sexuality• вчера в 23:07
Ответ дляПусин Кукин
в первый раз, наверное, соглашусь с большинством.
Глубоководная селедка• вчера в 23:12
Ответ дляБаба на горошині
Я была в отеле в Испании, где на завтрак было шампанское )) День начинался у многих отлично 😂
Khmelnichanka• вчера в 23:16
Ответ дляГлубоководная селедка
Ооо, поділиться назвою готелю, пліз ))))
Глубоководная селедка• вчера в 23:22
Ответ дляKhmelnichanka
Волга, в Калелье. Это сеть Кактус.