Черепаха Тортила• 10 июля 2021
Як прати нейлонові сумку без розводів?
Маю три сумки нейлонові. Одну світлобежеву маленьку з нашивкою спереду зі штушної шкіри, навколо цієї нашивки зажди розвод, хоча вона не линяє. Дві інші із Зари, оранжева та болотна, зовсі неможна випрати - всі в розводах, прала і пошошком, і шампунем, навіть кухонним фері.
Можливо хтомь знає секрет
Черепаха Тортила
• 10 июля 2021
У двох сумок ручки зі штучної шкіри, в машинці їм буде гаплик
Черепаха Тортила
• 10 июля 2021
Ответ дляВ танке
В стиралке холодной водой гелем для стирки, может вы плохо сполоснули?
Полошу довго і ретельно, бо намагаюсь випрати вже не перший раз.
А рідкий порошок взагалі погано виполіскується на інших речах, сумки не кидала
Мастер Пис• 10 июля 2021
Обычно такие разводы бывают на шелке и подобном, когда застирываешь, т.е. когда оно неравномерно мокрое. При отжиме, может быть, и образуется этот эффект неравномерной мокроты, поскольку ткань очень тонкая.
Сарафанное радио• 10 июля 2021
Тут головне їх швидко висушити. Добре віджати в машинці, потім промокнути старим рушником, і зразу на сонце.
Черепаха Тортила
• 10 июля 2021
Ответ дляСарафанное радио
Дякую, промокувати не пробувала