Дівчата, ви шарите. Замовила сумку на answear і сумніваюсь, чи не підробка. Допоможіть розібратись.
Я_на_кожухе• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
Щось мені теж таке...100 доларів по скидці це, звісно, не мега гроші за сумку, але це не шкіра. Краще повернути тоді і взяти guess в цій ціновій категорії.
Cromia посмотрите, сумки супер
Стебель_березы• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
Я за 50долл купила весной на 6рм сафьяновая кожа,швы очень аккуратные,подкладка с надписями кельви calvin klein. Качество замечательное!
Стебель_березы• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
Так, щось муляє мене. Мені здається, мав би бути логотип вибитий на бігугку і закльопках. І підкладка якась...
На моей все есть.
Стебель_березы• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
А в мене такий бігунок. Якийсь дивний...
Я бы вернула и заказала бы 2 на 6рм...
Стебель_березы• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
Тем более там за 40 дол.можно взять ..
Шкура Шуры• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
Я не кажу, що вона погана, але мені змахує на підробку...
Такое же качество как и в магазинах в Киеве. На ансвере сК брала раз 5, вот футболка пришла сегодня, оригинал. Но то ваше дело , вернуть можно спокойно же
Шкура Шуры• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
Якщо у Вам сумочки є, то підкладка з буквами чи однотонна? І який бігунок?
На подкладке логотип, у меня правда бананка. Бегунок железный с выбитым брендом
Шкура Шуры• 30 июля 2021
Ответ дляІра.
В жінки вище теж такий, як у Вас. А в мене такий
Только мой - опыт подделок я не получала. Но реально если сомневаетесь - верните. У меня был плащ от сК покупала в Киеве в фирменном магазе, такая какашка, швы кривые, подкладка тянет((. Выбросила
Ответ дляVikoleta
В мене така вже більше року, дуже нею задоволена
Є написи і на підкладці і на бігунку
Краще поверніть і замовте в Америці, Ваша дійсно змахує на підробку
Є написи і на підкладці і на бігунку
У Вас гарна. Мене зразу здивувало, чому підкладка проста і бігунок шматок замінника. Капєц, нащо таке робити